in , ,

American Truck Simulator – Texas DLC’si duyuruldu ancak bu yıl çıkamıyor!

Amerika’nın en büyük ikinci eyaleti Teksas harita genişlemesi American Truck Simulator için bu kez resmi olarak duyuruluyor. SCS’in Yılbaşı özel canlı yayınında ortaya çıkan Texas DLC‘si çalışması yeni ekran görüntüleri yayınlandı ve Steam sayfası yayına girdi. Gelişim süreci ve çıkış tarihi için de açıklamalar yapıldı.

Teksas, ABD’nin hem alan hem de nüfus bakımından en büyük ikinci eyaleti bu nedenle American Truck Simulator‘da şimdiye kadar gördüğümüz eyalet DLC’lerinden daha farklı olacak. Nam-ı diğer Lone Star Eyaleti, hem ziyaretçiler hem de bölge sakinleri için sayısız, benzersiz cazibe merkezleri ve simgesel yapılar sunuyor. Teksas eyaleti şehirlerden kıyıdaki plajlara, dağlara ve çöle kadar hem coğrafi hem de kültürel olarak çok çeşitlidir. Dünya’nın en zengin yerlerinden biri kabul edilen Teksas aynı zaman iş için de en iyi ABD eyaletlerinden biri sayılıyor. Muazzam sayıdaki şirket ve endüstrileri ile Kaliforniya eyaletinin ardından ABD’deki en büyük ikinci ekonomiye sahip. Hayvancılıktan enerji sektörü ve havacılığa kadar Teksas’ın TIR şoförleri için yıl boyunca yollarda tutacak ve teslimat yapmasını sağlayacak birçok işi vardır.

ABD’nin iki eyaletinin de şu an tam üretim sürecinde olduğunu doğrulayan SCS Software‘da üretim hattı hızlanmaya devam ediyor ve takım büyüyor. Wyoming DLC‘si üretim açısından biraz daha ileride ve Texas DLC de henüz geliştirme sürecinin hala çok başında bulunuyor. ABD’nin en büyük eyaletlerinden birisi olan Teksas DLC’sinin üretiminin çeşitli süreçlerinde kendi zorluklarını da beraber getirecekmiş. Kendi canlı yayınlarında daha önce de bahsedildiği gibi haritanın büyüklüğü ve daha öncekilerinden farklı bir eyalet olması için eklenen ve adapte edilen özellikler nedeniyle SCS ekibi için baştan sona sıkı çalıştırmayı gerektirecek bir proje oluyor.

American Truck Simulator’ın Texas DLC’si için 2021 yılı içindeki bir çıkış tarihi garanti edilemiyor. Bu nedenle devasa büyüklüğe sahip Teksas harita genişlemesini 2022 yılında görebileceğiz gibi duruyor. Henüz Wyoming, Iberia DLC bile çıkmamışken Heart of Russia DLC‘si ETS 2 için duyuruldu. Şu an üretimi devam eden 4 ayrı harita DLC’si var ve bunların 3’ü devasa büyüklükte 🙂 ancak Iberia DLC’sinin Nisan 2021’de yayınlanması ve ardından yaz aylarında Wyoming eyaletinin çıkışı ile birlikte her iki simülatör için de sadece iki büyük haritayı bekleyeceğiz. Ve topluluk bu büyüklükteki haritalar için heyecanlanıyor.

Başkenti Houston olan eyalette Austin, Dallas, San Antonio, El Paso gibi büyük şehirler bulunacak. Teksas eyaleti genişlemesinin American Truck Simulator için dönüm noktası olması bekleniyor. 696.200 km2 alana sahip olan eyalet ATS’nin tek seferde çıkan en büyük harita DLC’si olacak. Daha büyük yollara ve şehirlere sahip olan Texas için yan yollar ve AI için de çeşitli yeni özellikler geliştiriliyor.

Steam’de listelendi.

American Truck Simulator için Kuzey Kaliforniya yenileniyor ve Texas DLC’si geliyor!

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator Multiplayer – Salzburg Kötü Havada Olaylı İniş… (video)

Working Title ekibi Microsoft Flight Simulator’ın resmi iş ortağı oldu!