in , ,

American Truck Simulator – Arkansas Yol Ağı

American Truck Simulator – Arkansas Yol Ağı

 

American Truck Simulator – Arkansas‘ın otoyollar, eyaletler arası yolları ve yerel yollardan oluşan geniş karayolu ağı blog yazısı ile tanıtılıyor. Nebraska sonrası sırada yayınlanmayı bekleyen Arkansas resmen gün sayıyor. Yaz bitmeden çıkışını görmemiz mümkün duruyor.

Keşfedilecek çok sayıda yol olsa da karşılaşacağınız bazı önemli eyaletler arası yollar arasında I-30, I-40 ve I-49 yer alıyor ve bunlar birkaç önemli şehir ile kasaba arasından geçiyor. I-49 boyunca oyuncular Amerika’nın ilk ve tek eyaletler arası tüneli olan Bobby Hopper Tüneli’nden geçebilecekler.

 

Arkansas’ı Oklahoma’ya bağlayan 412 ve 70 numaralı otoyolların yanı sıra Teksas’tan eyalete giren US-82 gibi önemli otoyol güzergahları da olacak. Bu yol bağlantıları ABD genelinde uzun mesafeli teslimatlar yapan TIRcılar arasında kesinlikle popüler olacaktır! Kasaba ve şehirlerde benzersiz kavşakların yanı sıra birkaç ilginç hemzemin geçit de bulacağız. Aynı zamanda nadiren de olsa ABD genelinde yaygınlaşmaya başlayan birkaç dönel kavşakla da karşılaşacağız. Magnolia şehrindeki Colombia Country Circuit Clerk binasının etrafında bir dönel kavşağın inşa edildiğini belirtelim.

 

Twitter’daki kısa tanıtım videosu

https://x.com/SCSsoftware/status/1798006801641660846

 

Ayrıca oyuncuların kendi başlarına bulabileceği bazı alanlar ve manzaralı yollar da olacak.

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2’de Yunanistan’ın Atina şehri inşa ediliyor…

ETS 2 Greece DLC’si için paylaşılan görüntülerin gerçek yerlerini bulun!