Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

Euro Truck Simulator 2 için geliştirilen TR Extended Map projesinde İstanbul’un  yüzölçümü bakımından en büyük ilçesi olan Silivri de yer alıyor. Modlama ekibi yeni geliştirici günlüğünde İstanbul’un Batı Kapısı olan Silivri ilçesini tanıtıyor.

Herkese Merhaba! :raised_back_of_hand:

TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümü için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Harita üzerindeki değişiklik ve genişletmelerimizi sizlere sunmak bizleri heyecanlandırıyor. Daha önce ipuçlarını paylaştığımız, harita genişlemesine dâhil ettiğimiz, İstanbul’un Silivri ilçesine daha yakından bakmanın zamanı geldi.

Silivri, Marmara Denizi kıyısında yer alan, İstanbul’un en batıdaki ilçesidir. Konumu itibariyle adeta İstanbul’un Trakya’ya açılan kapısıdır. İlçe, doğal bir limana sahip olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle her dönemde önemini korumuştur. İlçe merkezinde yer alan, 1568 yılında Mimar Sinan’ın inşa ettiği 348 m. uzunluğundaki 33 kemerli köprü, ilçenin ulaşım konusunda tarihte önemli bir yeri olduğunu gösteren anıtsal yapılardan biridir. Silivri, sahil kenti olması nedeniyle yaz aylarında deniz turizminin yoğun olduğu bir yer haline gelmektedir. Ayrıca sarı ve yeşili buluşturan ayçiçeği tarlaları, ilçede görebileceğiniz, kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz yerler arasındadır. Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Silivri, aynı zamanda İstanbul’un ilk modern alışveriş merkezlerinden birine de ev sahipliği yapmaktadır.

Harita modumuzda tarihi Mimar Sinan Köprüsü’nden, ayçiçeği tarlalarına kadar çeşitli manzaralar keşfedecek, ETS 2’de yer alan otoyol dışında farklı bir güzergâh kullanarak İstanbul’a ulaşmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizleri Silivri görüntüleri ile baş başa bırakıyoruz! Takipte kalın. Görüşmek üzere!

TR Extended Map Mod Ekibi

 


Geçmiş blog yazıları;

İstanbul’un Yeni Model ve Yapıları

Anadolu’ya Geçiş: Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Bayram Tebriği ve İstanbul’un Köyleri

ETS 2 için TR Extended Harita Projesi Geliyor!

 

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Yeni Model ve Yapıları

 

ETS 2 – TR Extended Map harita modu projesi için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

3 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

3 yorum

Avatar
Berkan Be Haz 23, 2020 - 14:55

Düşük Pc ler de Kastırmaz Umarım ..
Ve Stadlar Olacak mı ?

Cevapla
Avatar
Yiğit Topal Haz 24, 2020 - 23:22

DLC gerekli mi

Cevapla
ETS 2 TR Extended Map – Bayram Tebriği ve Son Gelişmeler Eyl 13, 2020 - 02:06

[…] ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri […]

Cevapla

Yorum yazın