Cumartesi, Kasım 16, 2019
Anasayfa Etiketler Manşet

Etiket: manşet

Age of Empires IV oynanış sahneleri bu video ile ortaya çıktı!

Xbox Inside 2019 etkinliğinde Age of Empires 4 için oynanış görüntülerinden oluşan tanıtım videosu yayınlandı. Relic Entertainment tarafından geliştirilen efsane serinin son oyunu için henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Farming Simulator 20’nin haritası için tanıtım videosu paylaşıldı

Mobil cihazlar ve Nintendo Switch için 3 Aralık'ta yayınlanacak olan Farming Simulator 20'nin Bluelake Valley isimli haritası Kuzey Amerika ortamında geçiyor.

Microsoft Flight Simulator’ın Airbus A320 ve Boeing 747 uçakları yeni tanıtım videosunda göründü!

Xbox Inside 2019 etkinliğinde Microsoft Flight Simulator için yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Gerçek uçak üreticileri ile yaptıkları işbirlikleri ilk kez duyuruluyor. Tanıtım videosunda ise merakla beklenen Airbus A320, Boeing 747 uçaklarını görüyoruz.

American Truck Simulator – Utah DLC’si yayımlandı

American Truck Simulator'ın 7. eyaleti Utah yeni bir DLC ile yayımlandı. Utah, ATS için çıkan 4. ücretli harita genişlemesi oluyor. Arı Kovanı eyaletinde tam 10 şehir ile taşımacılık ağımızı genişletiyoruz. Steam fiyatı 29 TL olan Utah eyaleti 29 TL karşılığında Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

American Truck Simulator’ın 1.36 Güncellemesi Tamamlandı!

1.36 güncellemesi American Truck Simulator için tam sürüm olarak yayımlandı. DirectX 11'in tam sürümü bu güncelleme ile geliyor. Ancak DirectX 9 desteği de sona eriyor. Yeni grafiksel ve teknik geliştirmeler sunan bu güncelleme Steam üzerinden otomatik olarak indirebilirsiniz.

Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için yayımlandı!

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz olarak SimülasyonTÜRK'te yayımlanmıştır. fmax.simulasyonturk.com adresinden F-MAX çekici ve Ford Trucks galeri modunu indirerek oynayabilirsiniz.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX mod özellikleri ve emeği geçenler listesi

29 Ekim 2019'da Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz yayımlanacak olan Ford Trucks F-MAX modunun tüm mod özelliklerini ve projede emeği geçenlerin listesini paylaşıyoruz.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX modu çıkış tarihi: 29 Ekim 2019

Aylardır üzerinde çalıştığımız Ford Trucks F-MAX mod projesinde artık mutlu sona ulaştık. Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen ETS 2 F-MAX modu ücretsiz bir şekilde 29 Ekim 2019'da SimülasyonTÜRK'te yayımlanacak.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX çekici modu Engine Voice Records seslerini kullanacak!

Engine Voice Records tarafından Ford Cargo 1842T’de kaydedilen motor sesleri Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modunun içerisinde yer alacak. Şu andan itibaren Ford F-MAX olarak EVR’nin sitesinde satılan sesler bu F-MAX moduna entegre edildi.

Ford Trucks F-MAX İlk Oynanış – Euro Truck Simulator 2 [Video]

#ETS2FMAX mod projesinde ilk oynanış videosu ile karşınızdayız! Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için SimülasyonTÜRK'te çok yakında ücretsiz olarak yayımlanacak.