in , ,

ETS 2 için TIRSAN Dorseleri DLC’si yayınlandı!

ETS 2 için TIRSAN Dorseleri DLC’si yayınlandı!

Türk firması TIRSAN‘ın DLC çalışması Euro Truck Simulator 2 için yayınlandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına armağan edilen TIRSAN Dorseleri DLC içeriği özel yayında oyuncularla buluştu.

SCS Software, 29 Ekim Pazar günü TIRSAN DLC’si için tanıtım videosunu yayınlarak şanlı cumhuriyetimizin 100. yılını da kutladı. Gurur verici bu iş birliği için her iki tarafa da teşekkür ediyoruz. İlk kez bir Türk firması lisanslı bir şekilde platforma geliyor. TIRSAN anlaşması farklı markaları kapsıyor olsa da firmanın öncelikli hedefi Türkiye’deki oyuncular oldu. Road to the Black Sea DLC‘sinden sonra Türkiye’deki oyuncular en önemli 2. günlerini ETS 2’de yaşıyor. Türk firması TIRSAN’ın DLC çalışması bu akşam ETS 2’ye katılmış oldu. TIRSAN DLC’sinin geleceğini Aralık 2022‘de öğrenmiştik. Kassböhrer markasının da bundan sonra gelmesi bekleniyor.

 

SCS ekibi Prag’dan Türkiye’ye gelerek TIRSAN Treyler Adapazarı Fabrikası’nı ziyaret etti. Diğer ziyaretlerde olduğu gibi burada da dorseler yakından incelendi ve görüntüler alınıp referans amaçlı kaynaklar toplandı. Akşam ise TIRSAN Genel Merkezi’nden SCS Software özel yayınına katıldılar. Türkiye’ye PR & Pazarlama Müdürü Nemiro, Endüstri Lisanslama Sorumlusu Oscar, Araç Departmanından Teknik Sanatçı SiSL (Selçuk İslamoğlu) ve Video-Görüntü Sorumlusu Mr.Cenda geldi.

Yayında ise TIRSAN Ürün ve Pazarlama Sorumlusu Çetin ile Tasarım bölümünde çalışan Tarkan eşlik etti.

Steam’de 60 TL‘den satışa sunuldu.

 

Tanıtım videosu

Perdeli ve soğutuculu dorse ile birlikte 40feet ve 20feet için iki ayrı konteyner taşıyıcı dorse, damperli dorse, sal dorse paketin içerisinde yer alıyor. TIRSAN lisansı ile geliştirilen bu dorselerde gerçek hayattaki modellerine ve seçeneklerine uygun olarak geliştirilen birçok aksesuar var. SCS Software, TIRSAN ekibinin veri paylaşımı ve geri bildirimi gibi konularda harika bir iş birliği sağladıkları için teşekkür ediyor. Son olarak daha uzak bir gelecek ise paketi daha da genişletmeyi planladıklarını belirtilmişler. Yüksek ihtimalle TIRSAN’ın çıkaracağı yeni dorse modelleri ve seçenekleri ETS 2’ye aktarılmaya devam edilecek.


Kabin aksesuarlarını da gördüğümüz TIRSAN DLC’sinde TIRSAN logolu peluş oyuncak dururken ön konsolda ise mini TIRSAN dorsesi yerleştirilmiş. Bayrak, flamalar ve kupa bardak da var.

 

 

 

TIRSAN, 45 yılı aşkın deneyimiyle, yaratıcı tasarımları, mükemmel mühendisliği ve harika müşteri desteği ile iş ihtiyaçlarına uygun, yüksek kaliteli dorselerin önde gelen üreticisidir. Euro Truck Simulator 2 dünyasına Türkiye merkezli böyle olağanüstü bir markayı tanıtabildiğimiz için heyecanlıyız.

DLC içeriği:
– TIRSAN SCS Multiride: Perdeli
– TIRSAN SRI: Frigo
– TIRSAN SKS: Damperli
– TIRSAN SPL: Yan perdeli platform
– TIRSAN SGH: 40 fit Konteyner Taşıyıcı
– TIRSAN SHF: 20 fit Konteyner Taşıyıcı
– Diğer Parçalar & Aksesuarlar


TIRSAN firmasına içerik paketini bu çok önemli özel günümüzde yayınlamak istediği için teşekkür ediyoruz. SCS Software’a da TIRSAN için verdiği emekler ve kutlama mesajı için çok teşekkürler.

 

YouTube canlı yayınımız;

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 & ATS – 1.49 Güncellemesi ile 2. El Kullanılmış Çekici Galerisi ve Aşınma, Yıpranma Mekaniği Eklenecek!

ETS 2 TIRSAN Perdeli Dorse için Türkiye Cumhuriyeti 100. Yıl Boyası