Cumartesi, Kasım 16, 2019
Anasayfa Etiketler Euro Truck Simulator 2

Etiket: Euro Truck Simulator 2

SCS Software’dan yeni bir Road to the Black Sea DLC’si canlı yayını! [video]

SCS Software geliştiricileri ETS 2'nin Road to the Black Sea DLC'si için yeni bir canlı yayın yaptı. Bu yayında araştırma takımı lideri Dirk ile ETS 2 harita tasarımcısı İlona nasıl araştırıp tasarladıklarını anlatıyor.

Bej Rengi F-MAX’e Çok Yakışıyor! [Video]

Bej rengi #ETS2FMAX ile Ukrayna yollarında ilerliyoruz. ETS 2 Ford Trucks F-MAX için yeni sürüm çok yakında yayınlanacak. Road to the Black Sea DLC'sinde Kapıkule'den memlekete F-MAX ile girebileceksiniz. :D

Ford Trucks F-MAX modunun yeni sürümü çok yakında!

ETS 2 için 29 Ekim'de yayınladığımız Ford Truck F-MAX modu için yeni sürüm hazırlanıyor. Yaşanan performans sıkıntıları atılan ciddi adımlarla çözülüyor. Daha sonra planladığımız Blender programı ve Steam Atölye gibi önemli özellikler bu sürümde yer alacak.

Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için yayımlandı!

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz olarak SimülasyonTÜRK'te yayımlanmıştır. fmax.simulasyonturk.com adresinden F-MAX çekici ve Ford Trucks galeri modunu indirerek oynayabilirsiniz.

Squirrel canlı yayında Ford Trucks F-MAX modunu test etti! [Video]

İngiliz yayıncı Squirrel, 5 yıldır sürekli olarak Pazar akşamları yaptığı Sunday Night Trucking canlı yayınında bu kez Ford Trucks F-MAX modunu test etti.

1.36’da gelen Ay Yıldızlı BALTRAK LOJİSTİK resmi SCS şirketi! #ETS2FMAX #5 [Video]

#ETS2FMAX SCS Software, Türkiye&Trakya DLC'si için ay yıldızlı BALTRAK LOJİSTİK firmasını resmen oyuna eklemiş! F-MAX çekicisine de uyarlayıp Romanya'da yollara düşüyoruz.

ETS 2 ProMods Multiplayer NEFİS Norveç Yolları [OraletBirlik Geri Döndü!]

OraletBirlik geri döndü! TruckersMP ProMods'ta Kirkenes'ten başlayıp Norveç Hammerfest yollarını arşınlıyoruz. Yolda tabii başımıza yine bir sürü gariplik geliyor. :D ETS 2 ProMods Multiplayer videoları devam edecek...

ETS 2 – ProMods Multiplayer Kirkenes Rezaleti… [Video]

TruckersMP'nin ProMods multiplayer desteği ile beraber yoğun trafik başlayan Kirkenes madenine bir bakalım dedik. ETS 2 Multiplayer'da rezaleti iliklerimize kadar hissettirmeyi başardılar.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX modu ilk canlı yayını [video]

#ETS2FMAX Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu 29 Ekim'de ücretsiz olarak SimülasyonTÜRK'te yayımlanacak. İlk canlı yayını ile karşınızdayız!

ETS 2 Ford Trucks F-MAX Modu 29 Ekim’de Çıkıyor! Emeği geçenler, Trakya DLC Başarımları...

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için SimülasyonTÜRK'te çok 29 Ekim 2019'da ücretsiz olarak yayımlanacak.