in , ,

ETS 2 – İlk tam elektrikli Scania S çekicisi yakında çıkıyor

ETS 2 – İlk tam elektrikli Scania S çekicisi yakında çıkıyor

İlk tam elektrikli Scania S çekicisi çok yakında Euro Truck Simulator 2 için yayınlanacak. SCS Software ekibi yapım aşamasında olan aracı geçtiğimiz yılbaşı özel yayınında bu araçlar ortaya çıkarmıştı. SCS On The Road yeni bölümünde ise İsveç, Södertalje’deki Scania Demo Centre tesislerine yaptıkları ziyaretti bu aracın toplanan referans fotoğrafları ve alınan ses kayıtları bir videoda gösterildi.

Tam oyun içi ekran görüntüleri verilmese de aşağıdaki görüntüde tramvayın hemen yanında Scania S elektrikli çekicisini görebiliyorsunuz. Şimdilik ilk etapta bu model gelecek ve tıpkı Renault Trucks E-Tech T’de olduğu gibi sadece Hızlı İş ekranından alınıp oynanabilecek.

 

 

 

SCS ekibi elektrikli araçları son hızda getirmeye devam ederken bir yandan oyun altyapısını da buna göre şekillendirmeye çalışıyor. Şimdilik şarj istasyonları ve olabilecek diğer çalışmalar hakkında bir paylaşım yok. Ancak elektrikli araçlar topluluktaki oyuncuları ses bakımından üzse de ETS 2 konseptindeki bir yapı için tatmin edici özelliklerle geliyor.

 

Kaynak: SCS Software’s blog

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – Nordic Horizons DLC için hazırlanan 3D bina modelleri tanıtılıyor…

ETS 2’de Almanya’nın Bremen şehri tamamen yenilendi!