Cuma, Kasım 15, 2019
Anasayfa Etiketler Ets 2

Etiket: ets 2

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’si için Brăila Nehir Feribotu Tanıtıldı [video]

Romanya'nın batısında yer alan Brăila şehrinde Danube/Tuna nehri üzerinden başka bir noktaya feribotla geçebileceğiz.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX için BALTRAK Lojistik Boyaması

Road to the Black Sea DLC'si ile ETS 2'den resmi olarak ay yıldızlı BALTRAK Lojistik şirketi bulunacak. Türkiye-Trakya'da bu firmadan yük alabileceğiz. Daha önce dorse modu yapılmıştı şimdi ise Ford Trucks F-MAX için boyaması uyarlandı.

ETS 2 – BALTRAK LOJİSTİK Dorse Skin Modu (Road to the Black Sea DLC)

ETS 2'nin Road to the Black Sea DLC'si ile Türkiye'nin Trakya kısmına eklenecek olan ay yıldızlı BALTRAK LOJİSTİK skini için yapılan bir mod çalışmasıdır. Serbest çalış iş ekranında dorseyi ayarlayarak bu kaplama ile alabiliyorsunuz.

ETS 2 Ford Trucks Galeri modu için yeni sürüm çıktı!

Ford Trucks F-MAX modunun galerisinde sıkıntı yaşayanlar artık yeni sürümü indirebilir. Euro Truck Simulator 2'de bu modla tamamen ayrı bir Ford markası eklenmektedir. Ford Trucks F-MAX çekicisini bu galeriye giderek satın alabiliyorsunuz.

SCS Software, Cadılar Bayramı özel canlı yayınında Romanya’yı gösterdi! [video]

SCS Software'ın haftalık canlı yayınlarında bu kez Cadılar Bayramına özel olarak Romanya'da belli bir güzergah ve Drakula'nın Kalesi Bran Castle gösterildi.

Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için yayımlandı!

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz olarak SimülasyonTÜRK'te yayımlanmıştır. fmax.simulasyonturk.com adresinden F-MAX çekici ve Ford Trucks galeri modunu indirerek oynayabilirsiniz.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX Modu 29 Ekim’de Çıkıyor! Emeği geçenler, Trakya DLC Başarımları...

Emre Aydın ve Bertan Baday tarafından geliştirilen Ford Trucks F-MAX modu Euro Truck Simulator 2 için SimülasyonTÜRK'te çok 29 Ekim 2019'da ücretsiz olarak yayımlanacak.

ETS 2 Ford Trucks F-MAX mod özellikleri ve emeği geçenler listesi

29 Ekim 2019'da Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz yayımlanacak olan Ford Trucks F-MAX modunun tüm mod özelliklerini ve projede emeği geçenlerin listesini paylaşıyoruz.

ETS 2 Road to the Black Sea: Sofya ve Bükreş için ekran görüntüleri

Euro Truck Simulator 2'nin Road to the Black Sea DLC'sinde bu kez Romanya ve Bulgaristan'ın başkentlerine ait ekran görüntüleri paylaşıldı.

ETS 2’de DirectX 9 kullananlar ne yapacak? Üzülmeyin! DirectX 11.1 ne getiriyor? [Video]

1.36 güncellemesi ile ETS 2 ve ATS'de DirectX 9 dönemi bitiyor. DX9 grafik kartına sahip olanlar ne yapacak? DirectX 11.1 neler getiriyor? F-MAX modu DX9 için çıkacak mı? DX9 vs DX11.1 vs DX12 farkları nedir?