in , ,

ETS 2’nin Yeni Elektrikli Çekicisi Scania S BEV Yayınlandı

ETS 2’nin Yeni Elektrikli Çekicisi Scania S BEV Yayınlandı

 

Scania S BEV elektrikli çekici Euro Truck Simulator 2 için ücretsiz güncelleme ile yayınlandı. Scania 40 S ve 45 S batarya elektrikli aracı Hızlı İşler ekranından alıp oynayabiliyorsunuz.

Scania 40 S ve 45 S araçları ETS 2’de Scania S serisi 4×2 şasili araca dayanıyor. 400/450 kW(540/610 hp) sürekli güç çıkışına sahip üç elektrik motoruyla birleştirilmiş altı vitesli bir şanzımana sahip olan aracın batarya kapasitesi 624 kWh olurken dorsenin brüt ağırlığına bağlı olarak tek bir yolculukta 520 kilometreye kadar gidebiliyor.

Interior kısmında da elektrikli model için birkaç özel değişiklik bulunuyor. BEV’e özgü göstergeler, A sütunlarına yerleştirilen Kör Nokta Uyarı Sistemi, elektronik park freni ve sürücü gösterge panelinde(dashboard) bazı küçük değişiklikler.

 

Tanıtım videosu

 

 

Scania S BEV için “Buzul Beyazı ve Mavi Gradyan” renklerinde ile “%100 Electric & Take Charge” yazan özel bir tasarım boya işi geliyor.

Aracı sahiplenemiyorsunuz ancak bunun için çeşitli modlar yayınlanıyor. Daha önce de bahsedildiği gibi elektrikli araçlara geçiş ETS 2 ve ATS’nin sanal dünyasında benzersiz zorluklar yaratıyor. SCS ekibi elektrikli araç altyapısını desteklemek için çalışmaya devam ediyor. Geleneksel yakıtlı araçlar için tasarlanan petrol istasyonları bir anda büyük değişiklikler yapılmadan kolayca elektrikli şarj istasyonları haline gelemiyor.

Şimdilik elektrikli çekicileri Hızlı İşler ekranından teslimat uzunlukları 350 km ile sınırlı olacak şekilde kullanabiliyorsunuz. Yoldayken şarjınız biterse F7 servis ekranından acil durum şarj hizmeti alabiliyorsunuz.

Güncellemeyi yükledikten sonra oyun içi ekonomi sıfırlanmıyor bu nedenle yeni elektrikli Scania çekicisinin hızlı işler listesinde görünmesi biraz zaman alabilir. Oyun içi zamanı ilerleterek Scania 40 S ve 45 S araçlarının görünmesini sağlayabilirsiniz.

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – Yunanistan’ın Midilli adası tanıtıldı