in , ,

ETS 2’de Almanya’nın Bremen şehri tamamen yenilendi!

ETS 2’de Almanya’nın Bremen şehri tamamen yenilendi!

Euro Truck Simulator 2‘nin Almanya yenileme çalışmaları Bremen şehri ile devam ediyor. 1.50 güncellemesinde gelen Ren bölgesinin ardından kuzeyinde kalan Bremen şehrinin yenilenmiş hali tanıtıldı. 1.51 sürümü ile gelmesi olası görünüyor ancak başka hangi şehirler olacak?

Bremen, Almanya’nın kuzeyinde Weser Nehri üzerinde Kuzey Denizi yakınlarında yer alan tarihi bir şehirdir. Bremen şehri UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Bremen Belediye Binası ve Roland Heykeli de dahil olmak üzere pitoresk ortaçağ mimarisiyle ünlüdür.

Tüm şehri baştan sona yeniden inşa edilerek yenilendi. Bremen’in yaklaşık 60 km kuzeyinde yer alan ve Avrupa’nın önde gelen otomobil aktarma merkzlerinden biri olan Bremerhaven limanını da haritaya eklemişler. Bu liman üzerinden her yıl 2 milyondan fazla otomobil ithal veya ihraç ediliyor.

SCS ekibi yenilenen bölgelerdeki önemli taşımacılık veya sanayi merkezleri eskiye göre çok daha büyük ölçüde aktarabiliyor.

 

Ayrıca Bremen’e geldiğinizde tamamen yeni bir kavşakla karşılaşacaksınız. Tarihi şehir merkezini görebilecek ve Bremen’in bazı güzel alanlarından geçebileceksiniz.

Otomobil fabrikası, içeçecek fabrikası ve Weser Nehri üzerinde bulunan nehir limanı gibi bölgede yer alan endüstrileri de dahil ederek gerçekçi bir ekonomiyi simüle etmeye çalışmışlar.

 

 

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – İlk tam elektrikli Scania S çekicisi yakında çıkıyor

American Truck Simulator – Mısır yetiştiriciliğiyle ünlü Iowa eyaleti resmen tanıtıldı