in , ,

ETS 2’de Yunanistan’ın Atina şehri inşa ediliyor…

ETS 2’de Yunanistan’ın Atina şehri inşa ediliyor…

Euro Truck Simulator 2’nin Yunanistan DLC’sinde Atina şehrinin nasıl geliştirildiğini SCS Software stüdyosundan harita tasarımcısı Aartee anlatıyor. Paylaşılan blog yazısında röportaja yer verilmiş.

Buradan röportaja ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Böylesine büyük bir şehri modellemek ve üzerinde çalışmak 6 ayını almış ve hala devam ediyor. Atina’nın %75’lik bir kısmının tamamlandığı ifade ediliyor. Yazıda Atina’yı inşa etmeden önce şehri ve çevresini nasıl araştırdıklarını, referans fotoğrafları nasıl topladıklarından bahsediliyor. Yolların ve levhaların gerçekçi olması için Street View gibi araçlardan faydalanılıyor.

Yunanistan’nın başkenti Atina’ya ait olan yukarıdaki görsellerde kimyasal tesisler ve lojistik bölgesini görüyoruz. Tabii şehrin deniz manzarası sıkıntısı olmadığından bu tarz pek çok sahil yolu ve manzarası görebileceğiz. Aynı zamanda daha dar yolları da dört gözle bekleyebiliriz. Büyük bir şehir olmasına rağmen çevredeki güzel doğayı da deneyimleyebileceğiz. Bir sürü kavşak da geçit görevi görmesi nedeniyle ekleniyor. Tarihi binalar da yer alacak. Ayrıca Pire Limanı gibi bazı simgesel ve tarhine öneme sahip lokasyonlar da bulunacak. Atina’nın etrafına dağılmış birkaç mermer madeni de ETS 2’de en azından bir tanesi olsa bile dahil edilmiş.

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2’nin İlk Elektrikli Çekicisi Renault Trucks E-Tech T Çıktı!

American Truck Simulator – Arkansas Yol Ağı