Salı, Eylül 17, 2019
Anasayfa Etiketler çıkış tarihi

Etiket: çıkış tarihi

Deadliest Catch: The Game için Kickstarter kampanyası, multiplayer ve yeni çıkış tarihi

Discovery Channel iş birliği ile geliştirilen Deadliest Catch: The Game için uzun süredir beklenen Kickstarter kampanyası nihayet başladı.

ETS 2 F-MAX mod projesinde çekici kokpitinden ilk oyun içi görüntüleri paylaşıldı [16 Eylül...

ETS 2'nin uzun süredir beklenen önemli çekici modu Ford Trucks F-MAX için 16 Eylül itibariyle yapılan çalışmaları aktarıyoruz. Geçtiğimiz hafta boyunca yoğun bir şekilde aracın interior kısmı için uğraşıldı.

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde harika manzaralar bizi bekliyor!

American Truck Simulator'ın Utah eyaleti tüm hızı ile yaklaşıyor. Bu kez Utah'taki harika manzaralar için çeşitli ekran görüntüleri yayımlandı.

Farming Simulator 20 için Nintendo Switch çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı

Farming Simulator 20, gamescom 2019'da tanıtılmıştı. Şimdi ise resmi ekran görüntüleri ve özellikleri yayımlanarak çıkış tarihi verildi.

ETS 2 F-MAX Mod Projesi’nin Son Durumu: Interior modeli tamamen bitti, oyuna aktarılıyor [9...

Ford Trucks F-MAX mod projesinde interior modeli tamamen bitirildi ve şu an eksik kısımları ile birlikte ETS 2'ye aktarılıyor. Kurban Bayramı ile beraber çalışmalara birkaç hafta ara verilmişti. Şu an interior modeli tam anlamıyla oyuna aktarılıyor ve üzerinde çalışmalar yapılıyor. Aynalar ayarlanıyor, kokpit için animasyonlar ekleniyor.

ETS 2 Road to the Black Sea DLC için Bulgaristan şehirleri tanıtıldı

Ve sıra geldi Bulgaristan'ın şehirlerine... SCS Software bugün ETS 2'nin Road to the Black Sea DLC'si için yeni bir blog yazısı paylaştı. Bulgaristan'ın şehirlerini ve yollarını içeren 10 ekran görüntüsü yayımladı.

American Truck Simulator için Utah’ta yer alan Kennecott Bakır Madeni tanıtıldı

American Truck Simulator için Utah eyaletinde yer alan Kennecott bakır madeni için ekran görüntüleri paylaşıldı.

Multiplayer Konvoyu – Truck & Logistics Simulator *beta [Video]

Truck & Logistics Simulator'ın multiplayer testlerinde düzenlediğimiz konvoyun videosudur. Simula Games'in geliştirdiği oyunun Nintendo Switch, iOS ve Android için Kasım 2019'da çıkması planlanıyor. Görüntülerdeki oyun hala geliştirme aşamasındadır.

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’sinde Romanya şehirleri tanıtıldı (ekran görüntüleri)

ETS 2'nin bu yıl sonunda çıkacak olan Road to the Black Sea DLC'sinde yer alan Romanya için şehirlere odaklanılmış yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Güzel ormanlık bölgeleri ve dağlarla çevrili Romanya, özenle korunmuş birçok tarihi şehre ev sahipliği yapıyor.

SnowRunner’ın özelliklerini değerlendirdik [Video]

MudRunner 2 diye beklediğimiz oyun SNOWRUNNER olarak duyuruldu. İlk bilgileri aktarıyor, oynanış videosunu değerlendiriyoruz. Ve bugüne kadar neler oldu? Neler olacak? sorularına cevap veriyoruz. Efsane off-road truck simulator artık kurtuldu diyebilir miyiz?