in , , , ,

ETS 2 ve ATS için Elektrikli Çekiciler; Renault Trucks E-Tech T, Volvo VNR, DAF XF, Scania Electric

ETS 2 için Elektrikli Çekiciler; Renault Trucks E-Tech T, Volvo VNR, DAF XF, Scania Electric

Elektrikli çekici dönemi 2024 yılında başlıyor gibi görünüyor. SCS Software, Yılbaşı özel yayınında yeni elektrikli çekicilerin 3D modelleme aşamasına ait ekran görüntülerini paylaştı. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator birden fazla markaya ait elektrikli çekiciler geliştiriliyor. Şimdilik sadece 3D modelleme aşamasını görsek de bu araçların oyundaki sürüşlerinden şarj istasyonları ve diğer oynanış detayları nasıl olacak bilinmiyor. Gerçekteki versiyonlar gibi menzil sınırı olursa bu normal oynanışta karmaşa yaratabilir.

Renault Trucks E-Tech T gösterilen ilk araç oldu. Hatta şu an resmi olarak marka ile bir tasarım yarışması organize ediliyor. Buradan ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Hayalet göstergelerin olduğu yeni kokpit tasarımı da çizilmiş.

DAF XF ve XD çekicilerinin elektrikli versiyonu da gösterildi. Modelleme çalışmaları henüz bitmediği detaylı görüntüler bulamıyoruz. Batarya detaylarını görebilirsiniz.

ATS için Volvo VNR çekicisi de elektrikli versiyonu dahil ediliyor.

Scania için de elektrikli çekicisi getirilecek. Daha önce Scania’nın İsveç Södertalje kentindeki merkezlerini ziyaret etmişlerdi. Scania çekicilerinde de hayalet göstergeler, dijital aynalar gibi özellikler kazandırılıyor. Bunları henüz ETS 2’de göremedik. Scania Super bunlardan biri hatta önünde çekildikleri fotoğrafları da var.

 


 

ETS 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – Yeni Volvo FH Facelift için yeni görüntüler

 ETS 2 ve ATS için Parallax Teknolojisi ve Yeni Render Motor Geliyor!