in , ,

ETS 2 için TR Extended Harita Projesi Geliyor!

ETS 2 için TR Extended Harita Projesi Geliyor!

Euro Truck Simulator 2 için yepyeni bir Türkiye harita projesi başlatıldı. TR Extended ile birlikte Road to the Black Sea DLC’sinin hem eksikleri tamamlanıyor hem de Anadolu’ya geçiliyor.


İlk açıklama 10 Nisan 2020’de Bona tarafından yapıldı.

İçinden geçtiğimiz şu sıkıntılı günlerde ETS 2 takipçilerini sevindirecek bir projenin duyurusunu paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık bir aydır harita editörü üzerinde yaptığımız keşif çalışmaları sonunda, ETS 2 ‘nin Türkiye bölümü üzerinde değişiklikler ve genişletmeler yapabileceğimizi düşündük ve çalışmalara başladık.

Road to the Black Sea sonrası daha gerçekçi bir Türkiye modunun olabileceği kanısındayız. Olabildiğince detaylı ve realist bir proje için elimizden geleni yapmaktayız. Projemizin ilk kısmını İstanbul oluşturuyor. Haritamızın çıkış tarihi ile ilgili net bilgi veremiyoruz. Promods ekibinin dediği gibi ‘it will be ready when it’s ready’ yani harita hazır olduğunda paylaşacağız. Çalışma ilerledikçe detaylardan sizleri haberdar edeceğiz. – Bona

 

 

 

 


Harita Modu Çalışmaları Devam Ediyor ve Ailemiz Genişliyor! – 6 Mayıs 2020

Herkese Merhaba! :raised_back_of_hand:

Yaklaşık bir ay önce duyurusunu yaptığımız, harita modu çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. @Barbaros_Yanik ile ortak duyurumuz (Bona) sonrası ekibimize yeni katılımların olması, yola daha güçlü devam edeceğimizi gösteriyor. Şimdi ekibimizden biraz bahsedelim.

Kuzey Marmara Otoyolu projesinin mimarı @sctn, ekibimize projesi ile birlikte dahil oldu. Harita planlama ve konsept çalışmalarıyla göze çarpan @Suleyman_Emre_Unalir ve tanıtım videosu SCS’den ödüllü @HetriX’de yine ekibimizde yer alıyor. Ford Trucks F-MAX modunun mimarlarından @Emre54 de aramızda. Hazırladığı modeller ile haritamıza canlılık ve gerçekçilik katacak.

Son olarak ekibin oluşmasında ve projenin yürütülmesinde katkılarını ve desteğini esirgemeyen @HasanOfke’nin de ekibimize dahil olduğunu sizlere duyurmuş olalım.

Harita modumuzu heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Nitelikli bir harita moduyla sizleri buluşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Harita modumuzun ilk genişleme paketinin İstanbul’u kapsayacağını önceden belirtmiştik. Silivri-İstanbul arası ve Anadolu Yakası çalışmalarımız devam ediyor. Buradaki çalışmalarımızdan görsellerle sizleri baş başa bırakalım. Konum tahminlerinizi bekliyoruz. En yakın zamanda yeni paylaşımlarla karşınızda olacağız. Hoşça kalın!

Bona

Projeyi takip etmek için

ETS 2 – TR Extended Map Mod-İstanbul Edition

 

TR Extended harita projesi ile başlangıçta İstanbul ve çevresi hayata geçiriliyor. Ardından hem Trakya’nın geri kalanı hem de Anadolu tarafına geçiliyor. İlk sürümünde yukarıda bahsedilen yerleri bulunduracak. Ve herkes daha kolay indirip ulaşabilsin diye de mods.simulasyonturk.com adresinde paylaşılacak. Tüm gelişmeleri ana konudan takip edebileceksiniz. Daha fazla görüntü ve bilgi paylaşılmaya devam edilecek. Herkesin ellerine sağlık. Müthiş bir proje başlatıldı.

 

 

SimülasyonTÜRK

4 Comments

Leave a Reply
  1. Merhaba simülasyon türk ekibi eğer böyle bir planınız varsa ve uğraşıcaksanız yabancılara para kazandırmayalım kendi oyunumuzu yapalım. Ben desteğe varım eğer böyle fikriniz oluşuyorsa benimle iletişime geçin beraber demo tasarlayıp üzerine konuşalım yusufkirenciapp@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SnowRunner için PC Hotfix 1.2 güncellemesi çıktı

ETS 2 Onal Turkey Map, 1.37 güncellemesine uyarlandı