in , ,

ETS 2 TR Extended Map – Bayram Tebriği ve İstanbul’un Köyleri

ETS 2 TR Extended Map – Bayram Tebriği ve İstanbul’un Köyleri

Herkese Merhaba! :raised_hand:

Bu sene salgın nedeniyle hayatımızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Salgın gölgesinde geçirdiğimiz, sofraların paylaşılamadığı daha önce benzeri görülmemiş bir Ramazan ayı sonrasında, birçoğumuz sevdiklerimizden uzakta farklı bir bayram geçiriyoruz. Umarız en kısa zamanda sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevenlerin kavuştuğu bayramlara ulaşırız.

Şüphesiz ki seyahatler ve ziyaretler bayramların vazgeçilmezidir. Bayramlarda birçoğumuz imkân buldukça farklı şehirlere veya köylere gideriz. Dokunulmamış doğası, huzur veren atmosferi ile köylerimizin yeri bir başkadır. Anadolunun birçok köşesine yayılmış köylerimiz olduğu gibi, metropol yaşam tarzı ile bilinse de İstanbul’un ilçelerinde gizlenmiş olan 150’den fazla köy bulunmaktadır. İstanbul’un daha çok kuzey ilçelerinde konumlanmış olan bu köyler, idari olarak mahalle olarak adlandırılsa da köy yaşamının devam ettiği yerlerdir.

ETS 2 takipçilerinin geniş otoyollardan daha çok tek şeritli yerel yollarda taşımacılık yapmayı sevdiğini biliyoruz. Biz de bu durumu göz önünde bulundurarak harita modumuzda, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan bazı köylere yer verdik. Köylerin yapısını mümkün olduğu kadar yansıtmaya çalıştık. Sizlere bu çalışmalarımızdan görüntüler sunuyoruz. Görsellerdeki güncel detayla ilgili tahminlerinizi bekliyoruz. Umarız bayramınıza biraz olsun renk katmış oluruz.

Görüşmek üzere hayırlı bayramlar! :bouquet: :candy:

TR Extended Map Ekibi

 

TR Extended Map Mod Projesi için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

5 Comments

Leave a Reply
  1. Zahmetlerinizden dolayı teşekkür ederiz İSTANBUL un büyük ilçelerindende(feryboat bağlantısı olan) PENDİK,AMBARLI,HAYDARPAŞA,KADIKÖY gibi bazılarını ekleyebilirseniz bir kaç liman çıkışlı ( trieste,köstence,odesa,novoryisky) daha gerçekçi bir MAP olur bence.Yinede herşey için ve emekleriniz için teşekkürler tekrar.

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator’ın Idaho ormancılık endüstrisi için yeni alanlar eklenmiş

1.37 ile Başlayan Ses Karmaşası, ETS 2 Yeni Ses Motoru FMOD [Video]