Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Wyoming’in öne çıkan endüstrileri tanıtıldı

American Truck Simulator – Wyoming’in öne çıkan endüstrileri tanıtıldı

Yazar SimülasyonTÜRK

American Truck Simulator – Wyoming’in öne çıkan endüstrileri tanıtıldı

American Truck Simulator için yaklaşan Wyoming DLC‘sinde yer alacak olan bazı önemli sektörler için ekran görüntüleri ve blog yazısı paylaşıldı. ABD’nin en az nüfusa sahip eyatlerinden biri olan Wyoming çok sayıda açık araziye ev sahipliği yapıyor. Eyaletin yerel ekonomisinde en büyük katkıyı tarım endüstrisi yapıyor. Ekinler, meyveler, sebzeler bu endüstrinin büyük bir yüzdesini oluşturuyor ve ayrıca sığır eti üretimi de bu sektörün en büyük dilimlerinden diyebiliriz. ATS’ye Wyoming ile birlikte gerçekte de olan Hayvancılık müzayade evleri getirilecek ve burada normalde büyükbaş hayvanlar satılıyor, ihraç ediliyor.

Eyaletin genelinde iş yapan başka bir lojistik türünün de demiryolu olduğu belirtilmiş. Wyoming demiryolları 1862’den beri önemli bir rol oynuyor ve Union Pacific rotasının parçalarından biri olan demiryolu bugün ABD eyaletleri içerisinde önemli bir bağlantı görevi görüyor. Sürücüler önemli demiryolu parçalarını Demiryolu Tedarik Deposuna(Rail Supply Depot) teslim ediyor ve yük trenlerinden kargo teslim alabiliyor, lokomotiflerin bakımına katkıda bulunabiliyor.

Wyoming’in bir diğer önemli endüstrisi ise maden çıkarma alanındadır. Eyaletin önemli bir ekonomik gücü olmaya devam ve yerel ekonomisine en çok katkıda bulunan sanayilerden biridir. Wyoming DLC’de ise Rock Springs yakınında bulunan Soda Külü Madeni olacak. Aşağıda prefab modeli bulunuyor.

Maden çıkarma endüstrisinin önemli olması nedeniyle kimyasal tesisler ve taş ocakları da Wyoming’de sürücülerin çeşitli parçaları, malzemeleleri alıp teslim edebilecekleri yerler olacak. Bu yükleme noktaları aktif madencilik alanlarının hemen uzağında sürücülerin güvenli bir şekilde girebileceği yerlerde bulunuyor. Rafineri veya taş ocağının kenarında yükleme iskeleleri olacak.

Aynı zamanda taş ocaklarında iş yapan büyük damperli kamyonların parçalarını ve gövdelerini de taşıyabiliyoruz. Bununla ilgili kargo görevleri bulunuyor.

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın. (güncellemeler, tartışmalar, DLC başlıkları ve dahası…)

SimülasyonTÜRK

 

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın