in , ,

American Truck Simulator – Missouri DLC’si için resmi duyuru görüntüleri ve Steam sayfası

SCS Software’ın Yılbaşı özel yayınında ortaya çıkan American Truck Simulator‘ın Missouri eyaleti DLC’si için resmi duyuru ve ekran görüntülerini içeren blog yazısı paylaşıldı. Steam sayfası da yayına girdi. İkonik Gateway Arch anıtından Ozark Yaylalarına ve Mark Twain Ulusal Ormanının güzelliklerini içeren Missouri DLC’si önümüzdeki yıl Nebraska, Arkansas’ın ardından çıkacak.

Amerika’nın Orta Batı bölgesinin kalbinde yer alan Missouri tarihi önemi, doğal güzelliği ve canlı şehir manzaraları ile “Show-Me State” olarak biliniyor. Missouri eyaletinde başkent Jefferson City olurken en büyük şehri Kansas’tır. Kansas DLC’sinin doğusunda Kansas City eklenmişti ancak Missouri eyaletine bağlıdır.

St. Louis’deki batıya doğru genişlemeyi sembolize eden simgesel yapı Gateway Arch dimdik ayakta dururken Ozark Dağları açık hava meraklıları için ise doğal bir arkaplan oluşturuyor. Kansas City’nin hareketli şehir hayatından sakin manzaralarına kadar Missouri eyaleti eşsiz cazibesi ile büyülerken Mark Twain’in doğum yeri gibi tarihi yerler yanı sıra otantik Amerikan kültürünün tadına varacağınız bir yolculuk vaat ediyor.

Missouri çıktığında ATS’de oynarken simgesel Mississippi Nehri‘ni de ilk kez göreceğiz. ABD’nin en uzun ikinci nehri olan Mississippi nehri 2.000 milden fazla uzunluğu ile tam 10 farklı eyaletten geçmektedir.

Tarım, Yeraltı Depoları, Gıda Endüstrileri ve pek çok endüstri Missouri’de bizleri bekliyor. Yılbaşı özel yayınında yeraltı depoları tanıtılmıştı.

Kısa bir video

American Truck Simulator – Missouri eyaleti ile yerin 49 metre altındaki lojistik depoları geliyor!

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 İsviçre Güncellemesi için Ağırlık İstasyonları ve Manzara Noktaları

ETS 2 İsviçre’nin Yenilenen A9 Otoyolu ve Furka Geçidi