in , ,

ETS 2 İsviçre Güncellemesi için Ağırlık İstasyonları ve Manzara Noktaları

2024’ün ilk çeyreğine ertelenen ETS 2 İsviçre yenileme güncellemesi için harika görüntülerle ağırlık istasyonları ve seyir noktalarını tanıtan blog yazısı yayınlandı.

Ağırlık İstasyonları

İsviçre’nin dağlık arazisi nedeniyle birçok sayıda tünelin bulunacağı yenileme güncellemesinde güvenlik ve araç koşullarına öncelik vermek çok hanemli hala geliyor. Bunu yansıtmak için oyuncular artık İsviçre haritası boyunca stratejik olarak yerleştirilmiş ağırlık istasyonlarıyla karşılaşacaklar. Saint-Maurice, Erstfeld ve Rothenbrunnen gibi yerlerde bulunan bu istasyonlardan geçerken kontrole gireceğiz. Alpler’de gezinmek sürüş becelerinden daha fazlasını ve güvenlik konusunda ise kararlılık gerektiriyor.

 

 

Seyir Noktaları(Viewpoints)

İsviçre doğal güzellikleri ve ikonik simgeleriyle kutsanmış bir ülke olduğu bu yenileme güncellemesi sabırsızlıkla bekleniyor. Cenevre şehir merkezi, başkent Zürih ile Furka geçidi gibi kilit noktlara eklenen viewpoint/seyir noktaları ile oyuncular bu güzel manzaraları izleyebilecek. İster Alpler’de ister de canlı şehir merkezlerini keşfederken bu seyir noktaları oyunculara İsviçre’nin özünü yakalama fırsatı verecek. Rhone nehrinin kaynağına şaşıracak, dramatik Alp zirvelerine tanık olacak ve Furka geçidinin etrafındaki dik yamaçlarda gezinebileceksiniz. Cenevre Gölü manzarasıyla Cenevre şehri merkezini keşfedebilecek ve Zürih’in hareketli kalbini deneyimleyebileceksiniz.

Ek olarak gizli yollarda iki tane seyir noktası da eklenmiş ancak bu yerleri siz bulacaksınız.

 

İsviçre’nin birbirinden güzel ortamlarında oynamak için heyecanlanıyoruz. 1.50 güncellemesi ile SCS Software her iki oyunda da teknik altyapıyı güncelleyeceğini açıklamıştı. İsviçre(Switzetland Rework) yenileme çalışmasının da bu güncelleme ile sunulacağını tahmin ediyoruz. Ancak daha önce belirtilen A4 otoyolu için hala bir blog yazısı gelmedi.

Steam

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

California Rework ile San Francisco Golden Gate köprüsü daha gerçekçi olacak!

American Truck Simulator – Missouri DLC’si için resmi duyuru görüntüleri ve Steam sayfası