in , ,

ETS 2 West Balkans DLC için Yeni Kargolar

Oynanış yayınları ve blog yazıları ile West Balkans heyecanı yükselirken DLC ile gelecek olan yeni kargolar tanıtıldı. ETS 2 Batı Balkanlar DLC’sinde bölgedeki otomobil üreticilerinin yeni araç teslimatlarını taşıyabileceğiz. Birden fazla aracın güvenli bir şekilde taşınması için tasarlanmış olan çeşitli özel araç taşıma dorselerinde otomobiller ve minibüsler taşınıyor. Eklenen yeni yükler sadece DLC bölgesinde değil, Euro Truck Simulator 2’nin her yerinde çıkabilecek.

Taşınılan minibüs şasilerinin bir kısmı Batı Balkanlar’daki yeni endüstrilerden biri olan karavanların monte edildiği bir fabrikaya teslim edilecek. Burada montajı tamamlanmış olan karavanları fabrika hattından alıp Avrupa’ya taşıyabileceksiniz. Alüminyum sektörü de külçe ve profil üretimi ile yerel ekonomide önemli bir rol oynuyor. Tüm bunlar geçtiğimiz blog yazılarında tanıtılmıştı.

 

Twitter’daki kısa tanıtım videosu

 

 

 

 

West Balkans için son 3 blog yazısı kaldı. Street Market Places, Languages & Signs ve Viewpoints and City Intros isimli blog yazıları yayınlanırken artık DLC’nin çıkış tarihinin kesinleşmesi bekleniyor.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – 1.48.5 Bakım Güncellemesi

ATS’deki Swift Transportation reklam panoları Amerika’da gerçek TIR Şoförü olmak isteyenleri bekliyor!