in , ,

ETS 2 West Balkans için Diller ve Trafik İşaretleri

ETS 2 West Balkans için Diller ve Trafik İşaretleri

Batı Balkanlar bölgesindeki yolcuklarınız sırasında farklı dilleri içeren çok çeşitli yol levhalarıyla karşılaşacağız. ETS 2 West Balkans DLC’sinin blog yazısı serisinde bu kez bölgenin dilleri ve trafik işaretlerini görüyoruz. SCS Software harita ekibi yollarda gördüğümüz tüm işaretleri, levhaları doğru ve gerçekçi şekilde oluşturmak için sıkı bir şekilde birlikte çalışıyor. Her bölgenin yolu kullananların anlaması ve uyması gereken kendine özgü tabelaları var. Bu tabelalardaki işaretler sürücülere yollardaki tehlikelerden hız sınırlarına veya alternatif rotalara kadar bir dizi bilgiyi gösterebiliyor.

SCS’in Yol İşaretleri Uzmanı Voytek‘in de yaklaşan bu DLC için kaç işaretin yaraltıldığına dair kabaca bir fikri olup olmadığı sorulmuş. “Batı Balkanlar için 1600’den fazla benzersiz navigasyon işareti oluşturuldu ve bunların sadece küçük bir kısmı oyun içi duruma uyacak şekilde değiştirildi ve neredeyse tamamı gerçek hayattaki benzerlerine sadık kaldı. Bu da önceki eklentilerimize kıyasla bir rekordur.” şeklinde ifade eden Voytek bizlere her bakımdan gerçekçiliği ve canlılığı koruyan bir harita genişlemesi sunuyor.

Batı Balkanlar’da konuşulan yerel dillerin yanı sıra iki dilli metinlere veya iki farklı alfabeye sahip bazı tabelalar da bulacağız. Bunlar genellikle navigasyon tabelalarında veya ücetli geçiş tabelalarında olabilir. Balkanlar’ın batı bölgesinde seyahat ederken yanlarından geçtiğiniz levhalara iyice baktığınızdan emin olun. Yolda güvenli bir sürüş için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerecekler.

SCS Software ekibi paylaşılan her yeni görüntüde West Balkans DLC’sinin dikkat çekici ve oyuncular tarafından iyi bir izlenim uyandırabilecek tüm ayrıntılarını ortaya çıkarıyor. Iberia DLC‘si kadar başarılı bir uygulama izlenimine şimdiden kapıldık.

Sırada Viewpoints and City Intros ve Street Market Places blog yazıları var. Bir önceki blog yazısında Yeni Kargolar tanıtılmıştı. Çıkış tarihi ve diğer detaylar ise yüksek ihtimalle Ekim ayı başında belli olacaktır.


Tanıtım videosu

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1707047945760362627

Steam

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SQUAD için Türk Ordusu Resmen Onaylandı!

ETS 2 ve ATS’nin PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi!