in , ,

ETS 2 West Balkans DLC – Trieste Limanı

ETS 2 West Balkans DLC – Trieste Limanı

Ro-Ro gemileri için önemli bir liman olan Trieste, West Balkans DLC‘si ile birlikte çıkacak. Türkiye’deki birçok limandan Ro-Ro gemisi seferlerinin düzenlendiği Trieste Ro-Ro limanı ETS 2‘ye orijinal olarak nihayet geliyor. DLC yayınlandığında hazırlık güncellemesi ile temel oyun içeriğine(ücretsiz) eklenecek. Batı Balkanlar’daki ülkelerin aksine İtalya’ya bağlı olan Trieste şehir ve liman bölgesi Slovenya’nın Koper şehrine 8 kilometre mesafede bulunuyor. Eklenmesi ile birlikte Tırcılar için önemli bir rotanın da eksikliği giderilmiş olacak.

İtalya’nın kuzeydoğusunda bulunan Trieste, Avrupa’nın en önemli ulaşım merkezlerinden biri olmakla birlikte Trieste Körfezi yakınlarındaki liman bölgesine ETS 2’de girebilecek ve teslimatlar yapıp Ro-Ro gemileri ile başka ülkelere deniz hattından ulaşabileceksiniz. ETS 2’deki Road to the Black Sea DLC‘sinin Trakya kısmında maalesef liman bulunmadığı için bir bağlantı olmayacak. Ancak harita modlarında buraya bağlantılar sağlanacaktır.

Tabii liman bölgesinin yanı sıra Trieste şehrinin mimarisi, güzelliği ve genel olarak Adriyatik Denizi kıyısı boyunca görebileceğimiz pek çok yer olacak.

Trieste Ro-Ro limanına gerçekte Türkiye’de Ambarlı, Pendik, Yalova, Çeşme ve Mersin terminallerinden Ro-Ro seferleri düzenleniyor. Ayrıca Ekol Lojistik sahibi olduğu Yalova Ro-Ro Port terminalinden Triestede’ki Ro-Ro terminaline seferler düzenliyor. Aynı zamanda Trieste Ro-Ro ve blok tren seferleri için kullanılan liman işletmesi Europa Multiports Terminals firmasının %65  hissesinin de sahibi olduğunu ekleyelim.

Trieste Limanı

2023 yılında çıkmasını beklediğimiz West Balkans DLC’sinde Arnavutluk, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Kosova, Karadağ, Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Slovenya ülkeleri bulunuyor.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PMDG 737-900ER için Turkish Airlines Livery [MSFS]

Farming Simulator 23 Mobile ve Switch cihazlarına duyuruldu!