in , , ,

Farming Simulator 23 Mobile ve Switch cihazlarına duyuruldu!

Farming Simulator 23 Mobile ve Switch cihazlarına duyuruldu!

Giants Software, Farming Simulator 23‘ü 23 Mayıs’ta mobil cihazlar ile Nintendo Switch için yayınlayacak. Çiftçilik simülasyonu severler böylece Farming Simulator 22 ile PC ve konsollara gelen yenilikleri mobil cihazlarında oynayabilecek. Yeni markalar ve ekipmanlar yanı sıra çok istenen ormancılık ve üzüm, zeytin bağları da mobilde yer alacak. Hayvancılık yapabilecek ve üretim zinciri sayesinde üretilen ürünlerin paletlerini otomatik toplayabileceksiniz. Odunların da otomatik toplanacağı belirtilmiş. Çok daha dolu ve büyük haliyle mobil oyuncularla buluşacak.

23 Mayıs’ta iOS, Android ve Nintendo Switch cihazları için çıkacak. FS 23 için ön kayıt ilgili mobil sayfalarda açılmış. Türkçe dil desteği ile çıkması bekleniyor.

 

Tanıtım yazısı

Ekin yetiştir, tarım imparatorluğunu büyüt! Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, KRONE, Massey Ferguson, New Holland, Valtra ve daha pek çok üreticiden çeşitli tarım faaliyetlerini gerçekleştirebileceğin 100’den fazla orijinal aracı kullanarak modern bir çiftçi ol.

Mobil cihazınız için pek çok yeni özellikle yepyeni bir deneyim sunan, GIANTS Software’in beğenilen tarım simülasyonu Farming Simulator 23’te (FS23) nasıl bir çiftçi olacağını seç!

Gerçekçi traktörler, biçerdöverler, serpiciler ve daha pek çok araç kullan
Çeşitli ekinlerle tarlanı işle ya da bayırlarda zeytin veya üzüm yetiştir
Ağır ormancılık ekipmanıyla tomrukçuluğa başla
Üretim zincirleri oluştur ve ürünlerini güçlü kamyonlarla taşı
İneklerle ve koyunlarla birlikte artık tavuklara da bakabilirsin!
Toplanabilir ögeler de içeren iki farklı haritanın tadını çıkar
Yeni özellikler arasında sabanla sürme ve yabani ot temizleme de var
Eğitim modu, Yardımcı ve yeni otomatik kütük/palet yükleme özelliği çiftliğinde sana yardımcı olacak

Sabanla sürmenin, yabani otları temizlemenin, ekin hasat etmenin ve tavuk kümeslerinden yumurta toplamanın dışında yapacak daha çok şey var. Yeni fabrikalarda ve üretim zincirlerinde hasadını işleyerek ürünlerine değer katıp işleri büyüt!

Merak etme. Geniş tarım arazini gezerken mevsimlerle değişen görsellerin tadını çıkarabileceğin çok zamanın olacak. 100’den fazla makine sana yetmiyorsa indirilebilir içeriklerle tarım aracı filonu büyütebilirsin.

Taşra hayatına alışık değilsen yeni ve geliştirilmiş oyun içi eğitimlerle hemen adapte olabilirsin. Gittiğin her yerde çiftçiliğe devam ederek neşenin solmasına izin verme!

Farming Simulator 23, 23 Mayıs 2023’te çıkacak ve başarılı simülasyon serisinin mobil için en yeni resmi oyunu olacak.”

Ekran görüntüleri

Tanıtım videosu

 

 

 

Farming Simulator 23 ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply
  1. Yani diyeceğim o ki oyun grafikleri çok güzel olmuş başarılı bir simülasyon oyunu olmuş yani en iyi tarım simulatör oyunu diyebilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 West Balkans DLC – Trieste Limanı

ETS 2 – Wielton Dorse DLC’si resmen duyuruldu! (video)