Farming Simulator 19 Hakkında Bilinen Her Şey!
Connect with us

Haber

Farming Simulator 19 Hakkında Bilinen Her Şey!

Yeni grafik motorunda hangi teknik değişiklikler var? Hangi yeni özellikler geliyor? CGI videodan hangi ipuçlarını bulduk?

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

Farming Simulator 19 Hakkında Bilinen Her Şey!

Yeni grafik motorunda hangi teknik değişiklikler var? Hangi yeni özellikler geliyor? CGI videodan hangi ipuçlarını bulduk?

Farming Simulator 19 için 15 Şubat’ta CGI video paylaşımının ardından birçok bilgi gelmeye başladı. Bunların arasında en önemlisi 7-8 Şubat’ta gerçekleşen Le What’s Next de etkinliğinde yapılan röportajlar. Yapılan röportajlardan elde edilen bilgileri bu konuda aktarıyoruz. Farming Simulator serisi için bu yıl çok önemli çünkü 10. yılı kutlanıyor. Giants Software, 10. yıla özel olarak Farming Simulator 19 birçok değişiklik yapıyor. Bunların en önemlisi grafik motorundaki yenilikler olacak.

CGI videoyu yeniden izleyin!

 

Grafik motorunda ciddi bir yenilik! Peki hangi özellikler geliştirildi?

Farming Simulator 17’nin Platinum sürümünde yer alan Güney Amerika Estancia Lapacho isimli haritada zaten çok daha iyi bir aydınlatma, toprak dokusu, bitki örtüsü gibi özellikler kullanılmıştı. Yeniledikleri grafik motorunu ilk olarak burada denemişler. İşte bu yüzden yeni oyunda bu haritanın yine tamamen geliştirilmiş versiyonu da yer alacak.

Not: Yeni bir oyun motoruna geçilmiyor sadece grafik motorunda ciddi değişiklikler yapılıyor.

Gökyüzü ve bulutlar yenilenmiş artık dinamik bir gökyüzü olacak.

Bulutlar 3 boyutlu objelerden oluşacak(Voxel tabanlı) ve sahnenin aydınlatmasını etkileyecek. Örnek olarak bulutlar daha koyu hale geldiğinde yağmuru öngörebileceğiz.

Güneş gerçekçilik için statik olmayan bir ışık kaynağı gibi davranacak ve dinamik ışıklandırma ile gölgeleri sağlayacak. Gökyüzünde güneş ve ay geçişleri olacak.

Yeni volumetrik sis olacak. Artık sisli sabahlar çok daha güzel görünecek.

Yeni grafik motoruna kazandırılan özellikler;

Alan derinliği, HDR (High Dynamic Range), Rendering, Bloom, SSAO (Screen Space Ambient Occlusion), Light Scattering , PBR (Physically-Based Rendering), Color Grading / Tone Mapping, Global Illumination (SSAO), Dynamic Eye Adaptation

Grafikler daha önce de açıklandığı gibi fotogerçekçi(photorealistic) olacak. Bu özelliğe giriş yapılacak. Yakındaki nesneler keskin, uzakta olduklarında ise bir fotoğrafta olduğu gibi bir o kadar renkleri solacak.

HDR ve Bloom etkisi gözler kamaşabilecek. Işıklandırma gerçekte olduğu gibi çalışacak ve nesnelerin ışıkları birbirini etkileyecek. Birden fazla olan ışık kaynakları sayesinde gerçekçilik yüksek oranda artacak. Yeni grafik motorundaki bu özellikler gerçekten bir şeylerin değiştirdiğini göstermektedir. Elbette beklentiyi zirveye çıkarmayalım sonuçta herkesin oynayabileceği herkese satılmak istenen bir oyundan bahsediyoruz. Ama yine de yıllardır hak ettiği konuma yeni oyun FS 19 ile gelmesini bekliyoruz.

CGI videodan ipuçlarına gelirsek;

Su birikintileri videonun girişinde yer aldı. Yıllardır Farming Simulator serisinde eksik olan önemli özelliklerden biridir. Su ve toprak konusunda ciddi efektlere ihtiyacımız var. Yağmur yağdığında tarlalarda ve yollarda, toprak arazilerde vb. eğimli her yerde su birikintilerinin oluşması gerek. Bunu yapan çiftçilik simülasyonları var.

Bitki örtüsü ve yüzeydeki çimenlere gelirsek bizce yine bir iprucu verilmiş. FS 17 Platinum haritasında zaten bitki örtüsü değişmiş ve yeryüzü de öyle bu nedenle yıllardır aynı bitki örtüsünü görmekten bıkan oyunculara FS 19’da daha eğimli ve gerçekçi arazide güzel dokulara sahip otlar, çimenler ve genel olarak bitki örtüsü sunulabilir.

Öte yandan FS 17 Platinum sürümde çiftlikteki evimizin garajı animasyonlu kapıya sahipti zaten modlarla bildiğimiz bir özellik ama FS 19’da artık daha fazla olacak diyebiliriz. Bu gibi pek çok özellik var. Biz buraya her şeyi yazamadık. Yorumlarla ekleyebilirsiniz.

Haritalar;

İki yeni harita ile Amerika ve Avrupa ortamları eklenecek. Buna ek olarak FS 17’den Güney Amerika Estancia Lapacho isimli harita geliştirilmiş olarak getirilecek.

İki yeni ürün! Bunlardan birinin Yulaf olduğunda dair bilgiler alındı. Diğeri bilinmiyor.

Yeni tarım faaliyetleri olacak. Yeni ürünlerle ilgili bir durum.

Yeni oyun mekanikleri olacak. Yeni ürünler, yeni tarım yöntemleri ile ilgili… genel olarak oynanışın simülasyona kaydırıldığı bilgisi alındı. Farming Simulator 19 önceki oyunlara göre daha çok simülasyon olacak. Arcade oyun anlayışı terk ediliyor. Yeni oyuncuların zorlanmayacağı belirtilmiş. Bu nedenle ek olarak yeni oyuncuların başlamasına yardımcı olmak adına yeni ve revize edilmiş bir görev sistemi yer alacak.

İşçi sistemi yani yardımcı işçiler geliştirilmiş olacak. Şu an için başka bir bilgi yok.

Çiftçilik simülasyonlarındaki en büyük marka ve araç filosu!

Yepyeni markalar yer alacak.

AGCO Fendt markasının IDEAL 9T isimli siyah renkli devasa biçerdöveri bulunacak. John Deere ile görüştüklerine dair söylentiler var ama şimdilik bir cevap yok. AGCO bünyesindeki markalar kalacak ama modelleri değişecek. Yeni çıkan traktör modelleri eklenecek. Bunları diğer ekipmanlar takip edebilir. Hala eklenmeyen bir sürü tarım makineleri üreten markalar var. Claas markasının lisansının alındığını zaten biliyoruz yeni oyunda görünecek. Öte yandan FS 17’ye yakında DLC olarak gelecek olan ROPA markası da yeni oyunda olacak. Söylentilere göre Beyaz Rusya markası MTZ ile görüşülmüş ama lisans verilmemiş.

Karakterleri özelleştirebilmek için editörde yeni imkanlar olacak.

Yeni hayvanlar; Atlar ve köpekler bulunuyor. Köpek ile ilgili ne gibi işlevler olacak merak ediyoruz. Atlar için Yulaf yetiştireceğiz. Ata binme özelliği muhtemelen olmayacak. Üzmüş olabilir ama at animasyonları sayesinde modu yapılabilir.

Hayvancılıkta yeni ırkların olacağını biliyoruz. Zaten FS 17 Platinum sürümü ile bu gerçekleşmişti. Güney Amerika boğaları eklenmişti. Hayvan üreme aşaması artacak. Hayvan taşıma, üreme, sığırların cins seçimleri gibi özellikler olacak. Daha fazla süt üretimi, et üretimi ile ilgili süreçlerde yeni özellikler bulunacak. Et işleme veya süt işleme ile ilgili simülasyonlar bekleniyor.

Ormancılık ne olacak? Söylentiler ve çeşitli topluluklardan aldığımız bilgilere göre bu da değişiyor. Zaten yenilenen grafik motoru ile orman gibi ortamlar daha güzel görünecek. FS 15’den bu yana oyuncuların dert yandığı birçok sorun var. Bunlara çözümler bekleniyor ama FS 17’de daha çok modlarda karşımıza çıkan ormancılık endüstrisi ile ilgili gelişmeler olabilirmiş. Örnek olarak aşhap kesme ve işleme için yeni makineler eklenmiş. Ağaç üzerinde ne kadar çok kesin yaparsak değeri artacak ama düz tomruk olarak satarsak pek kazandırmayacak. Kurulan tesislerde farklı ürünler elde edilebilir. Ağaç kesme, tomruk yükleme gibi senkron sorunları çözülebilir.

Multiplayer modunda 16 kişilik destek devam ediyor. Başka bir bilgi şu an için yok. FS 17’de yer alan eksiklerin bir kısmı çözülebilir.

Sistem gereksinimleri;

Farming Simulator 17 rahat çalışıyorsa Farming Simulator 19 oyunu da çalışacaktır. Ama FS 17’yi sıkıntılı oynuyorsanız FS 19 da aynı şekilde olacaktır. Yenilenen grafik motorunun optimize edildiği ortaya çıkıyor. Bu nedenle çok ciddi bir grafik değişimi beklememeliyiz.

Tabii bilgilerin hepsi aşağıdaki videoya ait değil. Çeşitli kaynaklardan yararlandık. LSinfos.de vb.

Aşağıdaki röportaj Prost on isimli kanala ait.

https://youtu.be/-1e-fcmSOlc

 

Farming Simulator 19’un tanıtım takvimi

 • Haziran – FS 19 hakkında ilk resmi bilgiler internet sitesinde yayınlanacak
 • Temmuz – 14-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında FarmCon18 ‘de ekran görüntüleri ve videolar yayınlanacak
 • Ağustos – Gamescom demosu fuarda tanıtılacak
 • Eylül – Bu tarihten itibaren resmi tanıtım videoları, geliştirici günlükleri ve birçok şeyin başlaması bekleniyor.
 • Ekim – 23-27 Ekim tarihleri arasında çıkış yapacak

 

Birçok bilgi dolaşıyor fakat doğruluklarından emin olamıyoruz. Teyit edildikçe haberlere devam edeceğiz.

Tüm bilgileri değerlendirdiğimiz videomuz;

 


Farming Simulator 19 alanı için tıklayın. Bu forumda oyun hakkında bilgi alabilir, içerik paylaşabilir, diğer oyuncularla tartışabilir, oyun hakkında beklentilerinizi yazabilirsiniz.

Farming Simulator 19, 2018’in sonunda PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

Farming Simulator 19’dan Resmi CGI Tanıtım Videosu!

 

Farming Simulator 19 için Yeni Grafik Motoru Fotorealistik Görüntüler Sağlayacak! [Yeni Bilgiler]

Project CARS 2’nin Ses Mühendisi Farming Simulator Stüdyosuna Katıldı!

 

SimülasyonTÜRK

Reklam
7 Comments

7 Comments

 1. isimsiz

  Mar 1, 2018 at 22:48

  trak tör kapı açılsa traktör tavan ışıgı yansın kış şartı açılan yapı kapısı
  kapalı kasa komyonet olsa saman et süt ürünleri yükleyip depolama veya satma yerine götürsek haritanın sıkmaması daha fazla ürün ekebilme hayvanların kaldıgı yerlerin kapalı olması ve çift kapılarının açılması inekleri ve domuzları naklederken yerlerine animasyonlu inerken gösterilmesi ahırları yıkayabilme zemini temiz tutmak için silo daha fazla depolama kapasitede olması patates talaş kapalı alanda tutma ürün çürüme yagmurdan kardan süt kendimiz toplamak işci sisteminin düzenlenmesi traktör devridigi zaman çekme kancası ile kurtarabilmek traktör silecek çalışması kar birikintisi ve yagmur birikintisi olması traktör camında vs yeni motorda bunlar olursa daha iyi olur fs 2019 zaman gösterecek

  • Talha

   Mar 11, 2018 at 16:04

   sende baya şey istemiştin be 😀

   • isimsiz

    Ağu 29, 2018 at 14:27

    sen kendi bak yaparlar yamazlar seni alakadar etmez herkesin fikri kendine

   • isimsiz

    Ağu 29, 2018 at 14:28

    herkesin fikri kendine

 2. Enes

  Mar 3, 2018 at 14:08

  Vala benim hiç ümidim yok fs için . 2011 sürümünden aldığım zevki birdaha alamadım . herşeyden önce harita çok sabit 2-3 ağaç düz bir alan…

  • hakan

   Tem 17, 2018 at 07:56

   Enes kardeşim bende fs11 çıktığında çok hoşuma gitti hatta iki tane orjinal aldım steamdan 2 pc vardı kardeşimle takılıyorduk mp de. 2013 2015 zaten bi halta yaramaz. 2017 biraz daha fena deil n13 le 15 e bakarak ama o da kabak tadı veriyor.

   Adamlar ekipman ve harita geliştirmekten başka bi işe yaramadılar geçen 7 yılda ha hayvancılığı unuttum 😀

 3. Talha

  Mar 11, 2018 at 16:05

  fs 19 da araçları tamir edebileceğiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber

OMSI Serisinin Devamı LOTUS Simulator’ın Erken Erişim Sürümü Yayınlandı!

OMSI 2 ortaklığının sona ermesinden sonra Marcel Kuhnt hayalini devam ettirerek Janine ile çalışmaya başlamış ve LOTUS isimli otobüs, tramvay, metro, tren simülatörünü duyurmuştu. LOTUS Simulator uzun süren gelişim süreci sonunda Steam üzerinden tramvay modülü ile erken erişime açıldı.

Simülasyon Türk

Published

on

OMSI Serisinin Devamı LOTUS Simulator’ın Erken Erişim Sürümü Yayınlandı!

 

OMSI 2 ortaklığının sona ermesinden sonra Marcel Kuhnt hayalini devam ettirerek Janine ile çalışmaya başlamış ve LOTUS isimli otobüs, tramvay, metro, tren simülatörünü duyurmuştu. LOTUS Simulator uzun süren gelişim süreci sonunda Steam üzerinden tramvay modülü ile erken erişime açıldı. LOTUS Simulator, OMSI oyun motoru ve altyapısı kullanmaya devam ediyor ancak hatalarından ders aldığınız belirten Marcel, yeni simülatörde emin adımlarla ilerliyor gibi görünüyor. Sıfırdan tasarlanan tramvay modeli, şehir haritası, iyileştirilen grafikler ve efektler, multiplayer özelliği gibi ayrıntılarla LOTUS Simulator tam sürümünde tüm OMSI kitlesini kendisine çekecek potansiyele sahip. 2014 yılından beri geliştirildiğini ekleyelim. Marcel ve Rudiger ortaklığındaki M&R Software o yıllarda dağılmıştı.

Steam erken erişim sürümünde sadece tramvay, trafiğin olmadığı bir harita, harita yapımı için editör ve modları uyarlamak için program bulunuyor. Yapay zeka yolcuları ve şoför modeli bile yok. Aslına bakarsak erken erişim için bu içerik yetersiz. Şimdiden çeşitli geliştiriciler eklenti geliştirmeye başlamışlar. ViewApp bir Münih haritası tasarlıyor.

 

LOTUS ne anlama geliyor?  L harfi Leitstelle, (Almanca kontrol merkezi demek), O  harfi ise omnibus, T ise tram, U harfi ise underground(metro), S harfi ise suburban train anlamına geliyor. Uçakların bile simülatöre gelecekte ekleneceğini öğrenmiştik. Kamyonlar neden olmasın?

 

Özellikler;

Modüler bir altyapı var. İlgilendiğiniz alandaki araçları modül olarak ayrı bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Tramvayları seviyorsanız o modülü, eğer sadece otobüslerden hoşlanıyorsanız otobüsü modülünü alarak oynayabilirsiniz. Şu an sadece tramvaylar ama yakında otobüsler dahil olmak üzere pek çok modül yayınlanacak.

Gerçekçilik: Sürüş fizikleri, çevre fizikleri, grafiksel efektler, sesler, hava durumu, mevsimler ve dünya koordinat sistemi LOTUS geliştiricilerinin öncelikleri arasında bulunuyor.

Multiplayer: Arkadaşlarınızla birlikte sefere çıkabilecek, buluşma noktalarında birbirinizi selamlayabilecek, telsiz radyo ile bağlantı kurabilecek ve kontrol merkezindeki her şeyi koordine edebilecek ya da meslektaşınızın talimatlarını uygulayabileceksiniz. Bu özellikler ve çok daha fazlası LTOSU Simulator’da olacak.

Harita editörü: Birçok program aracı ile geliştirilmiş harita editöründe sokakları, caddeleri planlayabilecek. Manzaralar, binalar, ağaçlar, ışıklar, duraklar, banklar, çitler ve daha fazlasını ekleyebilecek. Gerçekçi haritaları hazırlayabileceksiniz.

İçerik aracı: Tek bir sahne objesi veya araç içerik aracı ile yapıldırılabilecek. Materyal ayarlarından karmaşık animasyonlara, fizik tasarımından ses seçeneklerine, komut dosyalarının içine aktarılıp hata ayıklamasına kadar birçok özellik bu program içerisinde bulunuyor.

Eklenti arayüzü: 3. parti ve diğer eklentilerle simülatörü çok daha kapsamlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Pano bilgi sistemini monitörde göstermek, sürücü konsolunu veya bütün kokpiti çalıştırabilmek eklenti arayüzünü kullanarak mümkün olack.

 

Erken erişimin ilk sürümünde planlama, yolcular, trafik, multiplayer ve hava durumları bulunmuyor. Önümüzdeki güncellemelerde eklenecek. Planlanan özellikleri ekleyebilmeleri için 2019’a kadar erken erişimde kalacakları belirtilmiş. Yukarıda listelenen özelliklerin çoğu yok. Altyapı iyileştirilecek, bahsi geçen özellikler geliştirilecek, bir sürü modül gelecek. LOTUS Simulator çok uzun bir geliştirme sürecine sahip.

LOTUS Simulator’ın tam sürümünde aşağıdaki özellikler olacakmış.

 • LOTUS-Simulator
  • AI(yapay zeka)
   • planlanmış ve çevrelenmiş trafik
   • yayalar, yolcular
   • AI ile etkileşimler
  • Oynanış
   • yol araçları için modül(otobüs ve troleybüs paketi) (kullanılabilir olduğunda ayrı satılacak)
   • planlamalar ve blok planlamaları
   • trafik ışıkları(sinyaller)
   • telsiz radyo ve kontrol merkezi içeren multiplayer
  • İçerik
   • “Berlin” haritası
   • geliştirilmiş bitki örtüsü
  • Çevre ortamı
   • hava durumu ve mevsimler
  • Motor
   • 64bit desteği
   • geliştirilmiş grafik efektleri
 • Harita edötir
  • köprüler ve tüneller
  • arazinin serbestçe oluşturulması ve boyanması
  • AI yolları
  • geliştirilmiş havai hat kablo inşası
 • İçerik aracı
  • araçların ve aynı zamanda göstergelerin, yazıcıların, yolcu bilgilerinin modülarizasyonu
  • boyamalar

 

Bu sayfada diğer bilgiler de bulunuyor. Yukarıda bahsedilen özellik listesi aslında çok daha farklı iç özelliklere sahip.

 

 

Ekran görüntüleri

 

Steam

 

 

Sonuça gelelim. LOTUS Simulator bu yolda tek başına ilerliyor. OMSI eklenti geliştiricilerinin desteğini alıyor. Ama durum aslında çok da farklı değil. Yine bildiğiniz klasik OMSI dünyası burada da devam edecek. Daha düzenli ve planlı olmasına şahsen seviniyorum. Çok uçuk yenilikler görmüyoruz ama böyle güzel bir simülatörün de iyi bir arayüz, derli toplu bir yapıya sahip olması gerekiyordu. Otobüs, metro vb. modüllerin ayrı ayrı satılacak olması ve bunlara ek olarak 3. parti geliştiricilerin eklentilerinin de aynı şekilde satılacak olması LOTUS’ın gelişiminin yine bizim cebimize bağlı olduğunu gösteriyor. Arkasında durulan desteklenen böyle bir simülatör olduktan sonra bu kitle de arkasında durur herhalde… En kısa sürede ilk izlenim videosunda görüşmek dileğiyle… 🙂

 

 

LOTUS Simulator ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Haber

Farming Simulator 19 için Komatsu Tanıtım Filmi

Ormancılık makineleri de üreten Komatsu markası 931 XC modeli ile çiftçilik simülasyonu serisinin son oyunu Farming Simulator 19’da yer alıyor.

Simülasyon Türk

Published

on

Farming Simulator 19 için Komatsu Tanıtım Filmi

Ormancılık makineleri de üreten Komatsu markası 931 XC modeli ile çiftçilik simülasyonu serisinin son oyunu Farming Simulator 19’da  yer alıyor. Gamescom 2018 öncesi bizlere bir ekran görüntüsü sunulmuş ardından demoda birkaç sahne görmüştük. Giants Software marka için çok güzel bir tanıtım filmi hazırlamış. Videoda Komatsu Almanya’nın Pazarlama sorumlusu Thomas Schmelzle’nin bizlere gerçek Komatsu 931 XC ve 875 araçlarını tanıtıyor. Ağaç kesme makinesi Almanya’nın Jessen(Elster) şehrinde bulunan ormanda tanıtılırken taşıma kamyonu ise sınırdaki Polonya’nın Jelenia Gora şehrinde gösterilmiş. Oyun içi görüntüler de bulunuyor. Her iki araç modeli de FS 19 içerisinde yer alacak.

 

 

Farming Simulator 19, PC/MAC, PS4 ve Xbox One için 20 Kasım 2018’de yayınlanacak.

Farming Simulator 19 forumu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

ETS 2 Genel

ETS 2 ve ATS için 1.32 Güncellemesi Tamamlandı!

Kişisel dorse sahipliği özelliğinin bulunduğu 1.32 güncellemesinin açık betası sona erdi. Tam sürüm tüm kullanıcılar için yayınlandı. An itibariyle Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 1.32 güncellemesini indirebilirsiniz.

Simülasyon Türk

Published

on

ETS 2   ve ATS için 1.32 Güncellemesi Tamamlandı!

Kişisel dorse sahipliği özelliğinin bulunduğu 1.32 güncellemesinin açık betası sona erdi. Tam sürüm tüm kullanıcılar için yayınlandı. An itibariyle Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için 1.32 güncellemesini indirebilirsiniz. SCS’in belirttiğine göre yaptıkları en büyük oyun güncellemelerinden biri olmuş. 10 Ağustos’ta başlayan açık beta süreci 17 Eylül 2018 itibariyle sona erdi. Bir sürü geri bildirim alındı, çeşitli sorunlar yaşandı ama topluluğun da desteğiyle üstesinden gelindi.

 

 

Euro Truck Simulator 2’nin 1.32 güncellemesi konusu burada;

Euro Truck Simulator 2 – 1.32 Güncellemesi

American Truck Simualtor’ın 1.32 güncelleme konusu burada;

American Truck Simulator – 1.32 Güncellemesi

 

Değişiklikler listesi;

 • Kişisel dore sahipliği eklendi (daha fazlası burada)
 • Kapsamlı Kullanıcı Arayüzü değişiklikleri (Ana menü, şirket yönetim ekranları, araç&dorse galerileri ve diğerleri)
 • İş filtreleri yeniden tasarlandı
 • Bazı eski römorklar tamamen yenilendi.
 • AI(yapay zeka) kamyonları için güç ve hava hortumları eklendi.(İsteğe bağlı seçilebilir)
 • Renderlama(işleme) hızlandırıldı
 • Otomatik el freni için seçenek getirildi artık varsayılan olarak kapalı olacak(ışınlandığında, oyuna girdiğinde otomatik el freni çekiliyordu)

sadece ATS’deki özellikler:

 • Yeni yollar eklendi: US-550 (NM), US-95 (AZ), US-191 (AZ), Clifton city (AZ)
 • Birkaç yer yeniden yapılıp tasarlandı(örnek I5-I80 kavşağı)
 • 53ft uzunluktaki römorklar California’da gizlendi(beşinci tekerlekten arka aksa kadar 40+ feet)

sadece ETS2’deki özellikler:

 • AI trafik için Scania 2016 eklendi
 • B-double römork türleri eklendi.
 • Almanya haritasının bir kısmı güncellendi (daha fazlası için)
 • Işıklandırma iyileştirmeleri yapıldı(ATS ile senkronize)
 • Fransa’nın bazı yollarında hız sınırı 80 km/s yapıldı

 

Modlar için uyarı!

Dorse kargo mantığı tamamiyle yeniden tasarlandı(yük verileri, römork verileri, ekonomi ve benzer veriler). Bu nedenle çoğu mod için uyarlama çalışması yapılması gerekiyor. 1.32 güncellemesi için herhangi bir betaya girmenize artık gerek yok. Otomatik olarak Steam’de güncelleme inecek.

Birkaç gün için Steam sürüm olmayan ETS 2 için (perakende olan) güncleleme hazır olacak.

 

Videolar;

 

 

 

 

 

 

SimülasyonPark’ta Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator forumlarına ulaşabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler