Cumartesi, Kasım 16, 2019
Anasayfa Etiketler Video

Etiket: video

Age of Empires IV oynanış sahneleri bu video ile ortaya çıktı!

Xbox Inside 2019 etkinliğinde Age of Empires 4 için oynanış görüntülerinden oluşan tanıtım videosu yayınlandı. Relic Entertainment tarafından geliştirilen efsane serinin son oyunu için henüz kesin bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Farming Simulator 20’nin haritası için tanıtım videosu paylaşıldı

Mobil cihazlar ve Nintendo Switch için 3 Aralık'ta yayınlanacak olan Farming Simulator 20'nin Bluelake Valley isimli haritası Kuzey Amerika ortamında geçiyor.

SCS Software’dan yeni bir Road to the Black Sea DLC’si canlı yayını! [video]

SCS Software geliştiricileri ETS 2'nin Road to the Black Sea DLC'si için yeni bir canlı yayın yaptı. Bu yayında araştırma takımı lideri Dirk ile ETS 2 harita tasarımcısı İlona nasıl araştırıp tasarladıklarını anlatıyor.

American Truck Simulator – Volvo VNL 2018 Çekici Modu ve Utah Kennecott Bakır Madeni...

Volvo VNL 2018 çekicisi ile Utah'ta düyanın en büyük açık kazı alanlarından biri olan Kennecott Bakır Madenine giriyoruz! American Truck Simulator'ın Utah DLC'sini çekici modları ile tanıtmaya devam edeceğiz.

American Truck Simulator – Autocar DC Klasik Amerikan Çekicisi Modu [Video]

XBS tarafından American Truck Simulator için yapılan Autocar DC çekici modu ile Utah DLC'sinde Vernal şehrine gidiyoruz.

Ford Trucks F-MAX modunun yeni sürümü çok yakında!

ETS 2 için 29 Ekim'de yayınladığımız Ford Truck F-MAX modu için yeni sürüm hazırlanıyor. Yaşanan performans sıkıntıları atılan ciddi adımlarla çözülüyor. Daha sonra planladığımız Blender programı ve Steam Atölye gibi önemli özellikler bu sürümde yer alacak.

Sanki Kuşadası Dolmuşu BB40 – Tourist Bus Simulator

Yakında ücretsiz yayınlanacak olan BB40 Dolmuşu ile Tourist Bus Simulator'da sahil şeridinde tur atıyoruz. Baş takip cihazı TakipIR ve ST Button Box kullanıyoruz.

Fernbus Simulator – Paris Fransa DLC, TakipIR, Button Box [Video]

Fernbus Simulator'da Fransa DLC'sini oynuyoruz. Reims şehrinde Paris'e gidiyor ve Eyfel Kulesi etrafında dolaşıyoruz. Videoda TakipIR ve ST Button Box da kullanılıyor.

MudRunner – Fetih Gemileri Suya İniyor! [Video]

MudRunner'da fetih gemilerini suya indiriyoruz! Haliçe vurulan zincirleri görünce tekrar kamyonlara bindirip diğer tarafta suya salıyoruz. Sonra TSK operasyonu ile köprü inşa etmeye çalışıyoruz.

#ETS2FMAX Zorlu Orman Yollarında! #7 [Video]

#ETS2FMAX ile Roextended Ukrayna haritasında bozuk orman yollarında tomruk çekiyoruz. Road to the Black Sea DLC'sinde nehir feribotu, Ford Trucks F-MAX yeni sürümü, ST Button Box ve daha fazlası videoda!