in , , ,

ETS 2 – Wielton Dorse DLC’si resmen duyuruldu! (video)

ETS 2 – Wielton Dorse DLC’si resmen duyuruldu! (video)

Polonyalı Wielton dorsesi resmen ETS 2‘ye geliyor. Geçtiğimiz yıl teaser videosu paylaşılan Wielton dorseleri için Polonya’daki Wieluń tesisleri ziyaret edilmiş. Markanın dorse modelleri için yüksek kaliteli referans fotoğrafları çekilmiş. 2022’de Hannover’de düzenlenen IAA Ağır Ticari Araçlar fuarında Wielton ekibinden harika insanlarla tanışan SCS Software dorse markasının resmi DLC’sini geliştirmeye başlamış. Avrupa’nın önemli dorse üreticilerinden olan Wielton’ın hangi dorselerinin geleceğini çekilen videodan kısmen anlayabilirsiniz.

Dorse modellerinin her ayrıntısı kayıt altına alınmış. Perdeli, damperli gibi çeşitli dorse modellerini resmi web sitelerinden inceleyebilirsiniz. Çıkış tarihi için henüz hiçbir şey söylenemiyor çünkü geliştirmeye yeni başlanıyor. SCS’in üretim hattında birden fazla dorse markasının geliştirilmeye devam ettiğini de ekleyelim. Avrupa’daki büyük dorse üreticilerinin ETS 2’ye katılması platformdaki dorse seçeneklerini de giderek genişletiyor.

 

 

 

Video, Wielton fabrikasının üretim hattında çekilmiş. Dorse üretimindeki tüm ayrıntıları incelemişler.

Umarız benzer bir çalışma TIRSAN dorseleri için de yapılır. Mutlaka gezi yapılacaktır ancak özel bir videoyu onlar da için de istiyoruz. 🙂

 

 

Wielton dorselerini bu ana konuda bekliyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 23 Mobile ve Switch cihazlarına duyuruldu!

Forza Horizon 5 Rally Adventure DLC’si 29 Mart’ta çıkıyor!