in , ,

ETS 2 Wielton Trailer Pack DLC için konteyner dorseleri ekleniyor!

ETS 2 Wielton Trailer Pack DLC için konteyner dorseleri güncellemesi

Euro Truck Simulator 2 – 1.50 güncellemesi ile Wielton Trailer Pack DLC için konteyner dorseleri ekleniyor.

Wielton’ın ürün kataloğuna yeni eklenen Container Master dorseleri SCS ekibi ile yakın bir çalışma sonucunda ETS 2’ye geliyor. Bu yeni nesil konteyner dorselerinin süper hafif ve dayanıklı bir şasiye sahip olduğu belirtiliyor. Bu güncelleme ile iki farklı uzunlukta konteyner dorsesi eklenmiş olacak.

İlk model olan Wielton Container Master NS3 P20 SL TANK dorsesi 8.3 metre(27ft) uzunluğunda ve özellikle kimyasal tank konteynerlerinin(ADR) güvenli bir şekilde taşınması için üretilmiştir. Ayrıca bu Euro Truck Simulator 2’deki ilk markalı ADR konteyner taşıma dorsesi de oluyor.

İkinci model ise Wielton Container Master NS3 P40 SL dorsesi 40ft veya 2x20ft uzunluğundaki konteynerleri taşımak için tasarlanmıştır. Ancak bu iki dorse tipi de çeşitli kişiselleştirme seçenekleri ile geliyor. Yan koruma kapakları, arka tamponlar, araç kutuları, yedek lastik(stepne), çamurluklar ve boyamalar ekliyor.

 

SCS Software, 1.50 güncellemesini çok yakında Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yayınlamaya hazırlıyor ancak öncesinde bir beta süreci olacak gibi görünüyor. Ancak çok merak edilen konu ise yeni render motoru güncellemesi bu sürümde sunulacak mı?

 

 

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator – Chinook CH-47F Helikopteri için Türk Kara Kuvvetleri Livery

ETS 2 Nordic Horizons DLC için yeni görüntüler