Cumartesi, Kasım 16, 2019
Anasayfa Etiketler Farming simulator

Etiket: farming simulator

PlayWay’in Çiftçilik Simülasyonu Farm&Fix 2020 Duyuruldu!

PlayWay'in SimFabric stüdyosuna bir çiftçilik ve mekanik simülasyonu yaptırdığını biliyorduk. Sonunda oyun resmi olarak Farm&Fix 2020 adı ile tanıtıldı. CGI tanıtım videosunda oyunda olan tüm özellikleri göstermişler.

Yeni bir çiftlik simülasyon oyunu: Farming Life

Grippen's Castle adlı oyun stüdyosu çiftçilik ve hayvancılık yapabileceğimiz lowpoly grafiklere sahip bir oyun geliştiriyor. Kesin bir çıkış tarihi bulunmayan Farming Life isimli yapımın bu yıl Steam'de yayımlanması bekleniyor.

FS 19 Mod – Brochard EV 2200 Gübre Püskürtücü Römork

Brochard EV 2200 römork modu ile Farming Simulator 19'da katı gübreleri tarlanıza verim almak için atabilirsiniz.

Farming Simulator 19 Beklentileri Karşıladı mı?

Farming Simulator 19 Beklentileri Karşıladı mı? Farming Simulator 19 ile bizler neler ile karşılaştık? Bu gibi soruların yanıtının yer aldığı bir makaledir.

Farming Simulator 19 – Tarlayı kireçlemek ne işe yarıyor? [Video]

Her 3 hasatta bir pulluk çekmek yerine artık kireç atarak Farming Simulator 19'da hasadınızın verimini koruyabilirsiniz. Bu videoda masraflı bir şekilde tarlaya kireç atıyoruz. Irgat varsa verin pulluk çeksin yoksa cebiniz yanacak!

FS 19 Türk Bayrağı Modu

Farming Simulator 19 Ravenport(Çalıkuşu Vadisi) haritası için Türk Bayrağı eklentisidir.

Farming Simulator 19 Multiplayer – İlk Canlı Yayın [Video]

Oralet Birlik Çiftliği kuruldu! Farming Simulator 19'da ilk canlı yayınımızı multiplayer olarak gerçekleştirdik. İlk videodan sonra geri kalan her şeyi kefşetmeye çalıştık.

Farming Simulator 19 – İlk Oynanış [Video]

Farming Simulator 19 oynamaya başlıyoruz! Amerika'da çiftliğimizi sıfırdan kurup, her yeni gelen özelliği gösteriyoruz. John Deere traktörler, atlar, köpekler, yeni grafikler ve daha fazlasını yeni başlayan FS 19 macerasında bulabileceksiniz.

Farming Simulator’ın Geliştiricisi Giants Software Yeni Stüdyo Açıyor

Farming Simulator serisinin geliştiricisi Giants Software şu sıralar var olan ofislerini genişletip yeni stüdyolar açmakla meşgul.