in , ,

2021 model Renault Trucks T & T High: Evolution çekicisi ETS 2’ye geldi! Bir ilk yaşanıyor…

2021 model Renault Trucks T & T High: Evolution çekicisi ETS 2’ye geldi! Bir ilk yaşanıyor…

Bugün ETS 2 tarihinde bir ilk yaşanıyor. Renault Trucks‘ın 2021 model T ve T High: Evolution çekicisi lansmanını Euro Truck Simulator 2 üzerinden gerçekleştirdi. Güncelleme ile ETS 2’ye eklenen Renault Trucks T Evolution ve Renault Trucks T-High Evolution modellerinin tanıtım faaliyetleri gerçek dünyada yapılacak olan lansman etkinliğinden önce direkt olarak simülasyona geliyor ve oyunculara sunuluyor. Bu SCS Software ile kamyon endüstrisinin önemli üreticilerinden biri olan Renault Trucks arasındaki muazzam ilişkiyi gösteriyor. Böyle bir ayrıcalık daha önce verilmemişti. SCS kendi açısından bu durumu kayda değer bir kilometre taşı olarak ifade ediyor ve #BestCommunityEver’ın öneminin yanı sıra otomotiv endüstrisinde bu sayede onlar için güçlü bir pozisyon oluşturmasına yardımcı olacağını belirtiyor. Bu işbirliğinden onur ve gurur duyuyorlar.

Öncelikle 2019 Eylül ayında Renault Trucks’ın T Range modeli 5 yıllık bekleyişin ardından ETS 2’de yerini almış ve ardından markanın da desteğiyle birçok etkinlik, yarışma ve kampanyalar düzenlenmişti. Şimdi ise tasarlanan makyajlanmış çekici modeli ETS 2 üzerinden tanıtılıyor. Onca yılın ardından SCS’in markalarla artık bu şekilde çalışması tüm süreci başından beri takip eden bizleri sevindiriyor. Şimdiden Renault Trucks için Modifiye Paketi DLC’si beklentileri bile oluştu. Hatta C ve K modellerinin de gelmesini isteyenler çoğunlukta görünüyor.

#RenaultTrucksEvolution

Steam’de ETS 2 için ücretsiz bir güncelleme ile eklenmiştir. Renault Trucks bayilerinden 2021 model Renault Trucks T ve T High Evolution çekicilerini oyununuzda satın alabilirsiniz. İyi sürüşler…

Bu muhteşem kampanyanın da parçası olduğumuz için hem Renault Trucks Türkiye hem de SCS Software ve Renault Trucks genel merkezine teşekkürler! 🙂

Tanıtım videosu


Topluluk Tasarım Yarışması

7 Nisan – 25 Nisan 2021 tarihleri arasında çok özel bir Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması düzenleniyor. Herkes bunun bir parçası olabiliyor ve kendi tasarımlarını gönderebiliyor. Eğer paintjob/boyama yapabiliyorsanız buradan indireceğiniz görseller ile Renault Trucks T High Evolution modelinde kendi tasarımızı hazırlayabilirsiniz. Bunun için tasarım programları kullanmanız gerekecek. İndirdiğiniz görüntüleri basabilir ve üzerinde kendi tasarımınızı çizebilir ve tekrar tarayıp gönderebilirsiniz.

Renault Trucks websitesinde hazırlanan bu sayfadan gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Yönetmeliklikler, şartlar ve kuralları buradan dikkatle okumanız tavsiye ediliyor.

25 Nisan 2021’den sonra Renault Trucks ve SCS Software’daki jüri katılımcıların gönderdiği çalışmalardan en iyi 5 tasarımı seçecek. Bu seçilen tasarımları 30 Nisan – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında Renault Trucks’ın kendi özel websitesinde oylamaya sunacaklar. En iyi tasarım topluluğun oyları ile seçilecek.

Ödüller! 5 finalistin tamamına Thrustmaster‘ın desteğiyle T150 Direksiyon Seti hediye edilecek.

Ve yarışmayı kazanan 1 kişiye ise ÖZEL BİR ÖDÜL verilecek. O kişi için çok özel bir şeyin hazırlandığı belirtilmiş. Birinci gelen kişinin tasarımı Renault Trucks ekibi tarafından gerçekten kamyonlardan birinde kullanılacak ve 2021 yazında Fransa, Lyon’daki Renault Trucks genel merkezinde özel bir etkinlikte sergilenecek. Bu tasarımın yaratıcısı bu özel kutlamaya katılmak için VIP davetiye alacak. Kazanan tasarım ile boyanmış gerçek çekici ise bundan sonra Fransa, Lyon’daki Renault Trucks bayisinde sergilenmeye devam edecek. Ayrıca bu tasarımı ETS 2’ye güncelleme ile getirecekler.

 

Verilecek ödül Thrustmaster T150 Direksiyon Seti
SCS Software, 6 Nisan akşamı Türkiye saati ile 19:00’da Twitch, YouTube ve Steam sayfalarında özel bir canlı yayın yapacak. Bu yayında Fransa’dan çok özel bir konuk olan Renault Trucks’ın Tasarım Direktörü Paul Daintree katılıyor.

 
Çıkışa özel canlı yayını
1. bölüm ve 2. bölüm

Oynanış ve inceleme videosu ayrı olarak çekilecektir.

 


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SİmülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply
  1. Renault herhalde bu kadar reklamı rüyasında görse inanmazdı bu tip paylaşımlar bir marka için en iyi reklam yöntemlerinden biri bence,aslına bakarsanız FORD F-MAX lansman tanıtımlarında olsun veya diğer reklam yöntemlerinin arasına SCS ile anlaşarak bu tip bir yaklaşımla ETS2 ye mesela İSTANBUL daki garajı FORD F-MAX garajı ve servisi olarak BLACK SEA DLC si ile çıkış yapmış olsaydı inanıyorumki şu anki reklam kampanyalarının çok daha üstünde bir atnıtım yapmış olurdu.

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SiSL ile ETS 2 Iberia DLC’sini dolaşıyoruz! (İspanya, Portekiz) – video

ETS 2 için Çok Özel Ödüllü Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması Başladı!