Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışmasının finalisti Türkiye’den HetriX oldu!

Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışmasının finalisti Türkiye’den HetriX oldu!

Yazar SimülasyonTÜRK

Enes “Hetrix” Bolat, Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışmasının 5 finalistinden biri oldu! Renault Trucks ve SCS Software, Thrustmaster iş birliği ile başlatılan tasarım yarışmasının finaline Türkiye’den HetriX seçildi. 5 finalistin bulunduğu yarışma için halka açık oylama bugün başladı. 30 Nisan-2 Mayıs 2021 Türkiye saati ile 00:59’da oylamalar sona erecek. #RenaultTrucksEvolution Tasarım Yarışmasında Türkiye’den katılan Enes Bolat’ı destekliyoruz. Oylar bu sayfada kullanılıyor.

Finalistler

1- Enes Bolat, Türkiye

2- Das Anirudh, Hindistan

3- Christophe Pérocheau, Fransa

4- Rajko Junkar, Slovenya

5- Stefan Pajkic, SırbistanOylama sayfası şu şekilde isimler görünmüyor. “Bu tasarım için oy kullanın” dediğinizde en sağ altta bulunan yere “e-posta adresinizi” yazıp “OYUMU TEYİT ET” butonuna tıkladığınızda oy vermiş oluyorsunuz.

OY KULLANMA SAYFASI https://tckevolution.renault-trucks.com/tu/vote-design-contestRenault Trucks websitesinde hazırlanan bu sayfadan gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Yönetmelikler, şartlar ve kuralları buradan dikkatle okumanız tavsiye ediliyor.

Ödüller! 5 finalistin tamamına Thrustmaster‘ın desteğiyle T150 Direksiyon Seti hediye edilecek.

Ve yarışmayı kazanan 1 kişiye ise ÖZEL BİR ÖDÜL verilecek. O kişi için çok özel bir şeyin hazırlandığı belirtilmiş. Birinci gelen kişinin tasarımı Renault Trucks ekibi tarafından gerçekten kamyonlardan birinde kullanılacak ve 2021 yazında Fransa, Lyon’daki Renault Trucks genel merkezinde özel bir etkinlikte sergilenecek. Bu tasarımın yaratıcısı bu özel kutlamaya katılmak için VIP davetiye alacak. Kazanan tasarım ile boyanmış gerçek çekici ise bundan sonra Fransa, Lyon’daki Renault Trucks bayisinde sergilenmeye devam edecek. Ayrıca bu tasarımı ETS 2’ye güncelleme ile getirecekler.

Şu an Renault Trucks T ve T High: Evolution çekicileri Euro Truck Simulator 2’de kullanılabiliyor.

 


HetriX tarafından hazırlanan tanıtım videosu

Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması ile ilgili tüm detaylar bu yazıda aktarılmıştı.

ETS 2 için Çok Özel Ödüllü Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması Başladı!

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın