Ana Sayfa Euro Truck Simulator 2ETS 2 Genel ETS 2 için Çok Özel Ödüllü Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması Başladı!

ETS 2 için Çok Özel Ödüllü Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması Başladı!

Yazar SimülasyonTÜRK

ETS 2 için Çok Özel Ödüllü Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması Başladı!

Çok özel bir iş birliği ile 2021 model Renault Trucks T High: Evolution çekicisinin ETS 2’ye gelmesi şerefine kazanan kişinin tasarımının gerçek araca uygulanacağı bir yarışma başladı. 7 Nisan – 25 Nisan 2021 tarihleri arasında çok özel bir Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması düzenleniyor. Herkes bunun bir parçası olabiliyor ve kendi tasarımlarını gönderebiliyor. Eğer paintjob/boyama yapabiliyorsanız buradan indireceğiniz görseller ile Renault Trucks T High Evolution modelinde kendi tasarımızı hazırlayabilirsiniz. Bunun için tasarım programları kullanmanız gerekecek. İndirdiğiniz görüntüleri basabilir ve üzerinde kendi tasarımınızı çizebilir ve tekrar tarayıp gönderebilirsiniz.

Renault Trucks websitesinde hazırlanan bu sayfadan gereken bilgilere ulaşabilirsiniz. Yönetmeliklikler, şartlar ve kuralları buradan dikkatle okumanız tavsiye ediliyor.

25 Nisan 2021’den sonra Renault Trucks ve SCS Software’daki jüri katılımcıların gönderdiği çalışmalardan en iyi 5 tasarımı seçecek. Bu seçilen tasarımları 30 Nisan – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında Renault Trucks’ın kendi özel websitesinde oylamaya sunacaklar. En iyi tasarım topluluğun oyları ile seçilecek.

Ödüller! 5 finalistin tamamına Thrustmaster‘ın desteğiyle T150 Direksiyon Seti hediye edilecek.

Ve yarışmayı kazanan 1 kişiye ise ÖZEL BİR ÖDÜL verilecek. O kişi için çok özel bir şeyin hazırlandığı belirtilmiş. Birinci gelen kişinin tasarımı Renault Trucks ekibi tarafından gerçekten kamyonlardan birinde kullanılacak ve 2021 yazında Fransa, Lyon’daki Renault Trucks genel merkezinde özel bir etkinlikte sergilenecek. Bu tasarımın yaratıcısı bu özel kutlamaya katılmak için VIP davetiye alacak. Kazanan tasarım ile boyanmış gerçek çekici ise bundan sonra Fransa, Lyon’daki Renault Trucks bayisinde sergilenmeye devam edecek. Ayrıca bu tasarımı ETS 2’ye güncelleme ile getirecekler.

Şu an Renault Trucks T ve T High: Evolution çekicileri Euro Truck Simulator 2’de kullanılabiliyor.

Verilecek ödül Thrustmaster T150 Direksiyon Seti2021 model Renault Trucks T & T High: Evolution çekicisi ETS 2’ye geldi! Bir ilk yaşanıyor…

2 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

2 yorum

Avatar
Enes Nis 8, 2021 - 22:48

İnternetten bulduğumuz bir resmi kaplama olarak yapmak yasak mı? Kuralları okudum ama anlamadım.

Cevapla
SimülasyonTÜRK
SimülasyonTÜRK Nis 9, 2021 - 11:18

seçilmeyebilir özel tasarımlar istiyorlar

Cevapla

Yorum yazın