in , ,

Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışmasını Türkiye’den Enes “HetriX” Bolat Kazandı!

Renault Trucks ve SCS Software iş birliği ile başlatılan Renault Trucks Evolution Tasarım Yarışması sonuçları dün akşam canlı yayında açıklandı. 5 finalistin arasında yer alan 18 yaşındaki Enes “HetriX” Bolat halka açık oylama sonucunda yarışmayı kazandı ve tasarımı gerçek Renault Trucks T High Evolution çekicisine uygulandı. Aynı zamanda ETS 2’ye de eklendi. Kendisini tebrik ediyoruz. 5 finalistin içinde ye alan Enes ayrıca Thrustmaster tarafından gönderilen T150 direksiyon setini de kazanmıştı.

Enes’in Twitter, Instagram, YouTube ve Flickr sayfalarına ulaşabilirsiniz.

#RenaultTrucksEvolution Tasarım Yarışması her iki evreni bir araya getirip buluşturan harika bir etkinlik oldu.

6 Nisan’da kırmızı örtünün altında başlayan macera son buldu. Ya da? Canlı yayında Renault Trucks CEO’su ve Nemiro konuşurken daha fazla içeriği göreceğimizi belirtti. Topluluk açıkçası C v K modellerinin yanı sıra markaya özel Tuning Pack DLC’si bekliyor. Bakalım ne zaman gelecekler? SCS Software, otomotiv endüstrisi ve #BestCommunityEver’daki bu projenin herkes için çok büyük ve çok önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtiyor.

Renault Trucks TCK Lansman sayfası için buraya tıklayın.


Enes’in tasarımına Diamond Evolution ismi verildi ve şu an ETS 2’nin 1.40 sürümünde kullanabiliyorsunuz.

Gerçek araca ise şu şekilde uygulandı. Enes’in ilk tasarımında bazı değişiklikler yapılarak yayınlanmış. Fransa, Lyon’daki Renault Trucks tesislerinde çekici sergilenmeye devam edecek ve daha sonra yollara çıkacak. Umarız Türkiye’ye de gelir. 🙂

ve İstanbul’da Enes “HetriX” Bolat ile çok özel ve harika bir röportaj gerçekleştirilmiş. Her açıdan bizleri gururlandıran bir video olmuş herkesin ellerine sağlık.

 

Dün akşam ise SCS Software canlı yayınında stüdyonun CEO’su Pavel Sebor, Topluluk Yöneticisi Alex ve Araştırma Takımı Lideri Raven’ın yayınına Fransa, Lyon’dan Nemiro ve mr.cenda katılarak gerçek çekicileri ve kazanan tasarımın uygulandığı aracı yakından gösterdi. Renault Trucks CEO’su ve Tasarım Direktörü de tekrar canlı yayında yeni aracı anlattı. Hatta Nemiro da gün içerisinde gerçek aracı kullanıp test etmiş.


Enes’i tekrar tebrik ediyoruz. Ve Türk topluluğunun muhteşem ilgisi ve desteği sayesinde ödül Türkiye’ye geldi. Renault Trucks Türkiye ve SCS Software başta olmak üzere destekleyen herkese sonsuz teşekkürler.

 

Canlı yayında hep birlikte izlemiştik.


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Renault Trucks TCK Evolution Serisi Çekicilerin global lansmanı canlı yayında yapıldı! (video)

ETS 2 & ATS için 1.41 Convoy Multiplayer tanıtım videosu yayınlandı!