in , , , ,

ETS 2 için Yeni MAN TGX 2020 duyuruldu! SCS Software, 2022 yılı içeriklerini yayında açıkladı

SCS Software‘ın yılbaşı özel yayınında ETS 2 ve ATS için 2022 yılı ve sonrasında planlanan içerikler, güncellemeler tanıtıldı. Euro Truck Simulator 2 için Yeni MAN TGX 2020 çekicisi resmen duyuruldu. American Truck Simulator için ise International 9900i çekicisinin müjdesi verildi. Bu çekicilerin ne zaman yayınlanacağına dair bilgi verilmedi. Özellikle MAN TGX çekicisi daha modelleme aşamasında haliyle bekleyeceğiz.

Daha önce duyurulan çeşitli DirectX12, PBR, grafiksel özellikler, aydınlatma, sesler vb. oyun motoru ile ilgili geliştirmeler devam ediyor. Önümüzdeki yıl da bununla alakalı güncellemeler gelecek.

Sırasıyla paylaşalım.

ETS 2 Yeni MAN TGX 2020/2021

ATS International 9900i


Yeni bir lisanslı dorse markası American Truck Simulator için geliyor. Lode King olduğunu belirtelim. Yayında açıklanmadı.

 

 


ETS 2 için daha önce duyurulan Feldbinder dorseleri yayında tekrar bahsedildi. 3D tarama görüntüleridir. Dorselerin CAD modelleri ile birlikte çizimi devam ediyor ve oyuna geleceği tarih belli değil.Renault Trucks T Evolution için uzun süredir beklenen Tuning Pack DLC‘si de yayında ortaya çıktı. 2022 yılında çıkmasını umuyoruz zaten hazır görünüyor.


 

American Truck Simulator için California yenilemesinin yeni aşamalarından ekran görüntüleri paylaşıldı. 2022 yılı içerisinde çıkacak olan güncellemelerde yer alacak. SCS Software yenileme projeleri için stüdyoda ayrı bir takım kurmuştu.


2022 yılında çıkacak olan Texas DLC için de Houston liman bölgesinden yeni ekran görüntüleri geldi. American Truck Simulator için şimdiye kadarki en büyük genişlemelerden biri olacak.


 

Herkesin bildiği gibi Euro Truck Simulator 2’nin ana haritasında yer alan Avusturya ülkesi yenileniyor. Daha önce birçok ekran görüntüsü paylaşılmıştı. Tamamen değişen ülke tasarımı için bu kez Alpler bölgesinden harika görüntüler paylaşıldı. Oyuncuları heyecanlandıran yerler tamamen değişmiş olarak geliyor. 2022’de en çok beklenen harita yenilemelerinden biri olacak.


Ve 2022 yılına ertelenen ETS 2’nin Heart of Russia DLC‘si için çeşitli ekran görüntüleri paylaşıldı. Bazı alanların easter eggs ve gizli yollar olduğu belirtildi. Gerçekten Rusya için heyecanlandıran yerler oldu. Rusya’nın farklı olacağına inanılıyor. Iberia kadar detaylı ve güzel ayrıca atmosferi yansıtan harita tasarımı var.


Yeni duyurulan Montana eyaleti için de ekran görüntüleri yayınlandı. 2022 yılındaki Texas DLC’sinden sonra yayınlanacak. Şu an Wyoming takımından bazı kişiler Montana haritasına kaydırılmış.


American Truck Simulator’ın Wyoming DLC’si için Yellowstone Milli Parkı içeren yeni bir yol geliyor.


Euro Truck Simulator 2 forumu için buraya tıklayın.

American Truck Simulator forumu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

3 Comments

Leave a Reply

2 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 ve ATS için 2021 Yılbaşı etkinliği Christmas Toys of Yesteryear başladı!

Truckers of Europe 3 için Axor çekicisi ve yeni oyun içi görüntüleri paylaşıldı