in , ,

ETS 2 West Balkans – Sokak Sanatı

West Balkans – Street Art

West Balkans için paylaşılan Sokak Sanatı isimli blog yazısında Balkan şehirlerinden heyecanlandıran görüntüler yayınlandı. ETS 2‘nin tıpkı Iberia DLC’sinde olduğu gibi West Balkans genişlemesinin kent yerleşimleri oyuncuların seveceği tarzda tasarlanıyor.

Çeşitli şehirlerde duvarlarda, binaların dış cephelerinde, viyadük altlarında Balkanlara özgü estetik değer katan resimler bulunuyor. SCS’in 2D grafik tasarımcıları tarafından hazırlanan bu detaylar sayesidne oyuna canlılık ve gerçekçilik katılıyor. Gerçekte var olan yerlere bu çalışma yalnızca bir kopyalamnın ötesinde orijinal ruhuna ve stile saygı gösteren nitelikte olmuş. Örnek olarak limanlarda birinde gemi ve deniz motifleri eklenmiş. Tiran’da ise apartman binasının cephesinde büyük bir resimle bulunan “Captain Truck” var. Fier’de ise apartmanların cephelerinde güzel sanat eserleri var.

 

 

SCS Software CEO’su Pavel Sebor, Vortex YouTube kanalında yayınlanan röportajında West Balkans DLC’sinin bu yıl sonu ETS 2 için yayınlanacağını ifade etti.

 

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Kenworth W900 Tuning Pack DLC’si yayınlandı

ETS 2 ve ATS, Steam’de yine zamlandı!