in , , , ,

ETS 2 ve ATS, Steam’de yine zamlandı!

 

ETS 2 ve ATS’nin Steam fiyatları tekrar zamlandı! Hemen hemen her gün farklı türdeki oyunlar Steam’de yüksek döviz kuru nedeniyle zamlanıyor. SCS Software da Oklahoma çıkışının ardından indirim kampanyası bitince Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator ana oyunları ile birlikte tüm DLC’lerinde %100 zam yaptı. Yeni fiyatlarda güncel döviz kuruna göre hala %50 daha ucuza satılıyor ve en ucuza satılan 3 ülkeden biriyiz. 

Maalesef artık indirim döneminde fiyatlar bir önceki indirimsiz fiyatlara düşecek. West Balkans DLC’si yayınlanırken güncel kur yine yüksek olur ve tekrar çoğu oyun firması zam kararı alırsa SCS de bundan artık kaçınmaz gibi görünüyor. Genelde yeni bir DLC yayınlanırken fiyatları yükseltiyorlar ve ardından zamlar diğerlerine yansıyor.

Ayrıca Euro Truck Simulator, Bus Driver, Scania Truck Driving Simulator ve Trucks and Trailers yapımlarının fiyatları da zamlandı.


Ana oyun fiyatları 149 TL’den  299 TL‘ye yükseltildi.

ATS Harita DLC’leri eski fiyatta 134 TL iken yeni fiyatlarında artık 180 TL‘den satılıyor.

ETS 2 Harita DLC’leri 134 TL’den 270 TL‘ye yükseldildi. Going East, 150 TL olurken Scandinavia eski olmasına rağmen 270 TL’den satılacak.

ATS ve ETS 2’nin çeşitli Tuning Pack DLC’leri 36 TL’den satılırken  artık 45-60 TL aralığında satılacak.

Lisanslı Dorse DLC’leri 29 TL kalmaya devam etse de fiyatlar değişebilir.

Kargo DLC’leri 36 TL’den 78 TL‘ye yükseldi.


Bazı DLC’ler hala eski fiyattan satılıyor ancak genel olarak her şey zamlandı. Yeni bir DLC çıktığında veya eksik olan bir içeriği tamamlamak istediğiniz lütfen ETS 2 ve ATS Steam sayfalarında Bundle olan paketlere bakınız.

ATS ürünleri ise şöyle;

Özellikle ATS’de genişletme paketlerini alırken Bundle seçeneklerine mutlaka bakın!
 

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 West Balkans – Sokak Sanatı

ETS 2 West Balkans DLC’nin Büyük Şehirleri; Priştine, Saraybosna ve Tiran