in ,

City Car Driving Steam’de Yayınlandı

City Car Driving Steam’de Yayınlandı

Efsanevi araba kullanma oyunu!

city-car-driving-cikis

Üç yıllık bekleyişin ardından araç simülatörü City Car Driving, Steam platformunda 39 TL‘den satışa sunuldu. Daha önce resmi internet sitesinden oyunu satın aldıysanız şu anlık Steam’de aktifleştiremiyorsunuz. Hem perakende hem de Steam sürümleri aynı olduğundan şimdilik bir fark olmayacak fakat ilerleyen zamanlarda Steam’e özel uygulamalar olursa yeniden satın almanız gerekebilir.

Sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift de destekleniyor. Araç simülatörü City Car Driving kendi alanında en iyi yapımlardan biri. Rusya’da faaliyet gösteren Forward Development eğitim amaçlı simülatör platformları da üretiyor. Traktör, kamyon eğitimleri verilebiliyor.

City Car Driving sayesinde araba kullanmayı öğrenebilir veya yakınlarınıza öğretebilirsiniz. Direksiyon setiniz varsa bu işinizi kolaylaştıracak demektir.

Tanıtım filmlerini izleyin.

Steam incelemesi Youtube kanalımızda olacak. 🙂

SimülasyonTÜRK – City Car Driving

5 Comments

Leave a Reply
      • Arkadaş Kendi sitesi ile Steam üzerindeki fiyatı karşılaştırmış ve Steam fiyatının uygun olduğunu yazmış yani yukarıdaki mesajı okuyup neyin kastedildiğini anlamamanız şaşırtıcı olmuş. Okuduğunuzu anlamak konusunda yetersiz olduğunuzu sanmıyorum mutlaka dalgınlığınıza gelmiştir fakat mesajınızı komple büyük harflerle yazmak sizi haklı yapmaz.

  1. DFGT ayarları hakkında da yardımcı bir video gelir umarım. ETS’ye kurarken buradan yararlanmıştım 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Peterbilt 389 DLC’si Çıktı!

TruckersMP 0.2.1.2.5 – ATS Multiplayer Peterbilt 389 Uyumluluk Güncellemesi