in

City Car Driving – 1.5.6 Güncellemesi

City Car Driving – 1.5.6 Güncellemesi

Rus simülatör şirketi Forward Development, araç sürüş simülatörü City Car Driving için önemli özellikler getiren 1.5.6 güncellemesini yayınladı. Topluluk tarafından uzun zamandır istenen serbest modda yakıt tüketimi simülasyonu ile birlikte artık yakıt istasyonlarından aracımızı doldurabiliyoruz. Sürüş tarzınıza göre araçların yakıt tüketim seviyesi değişiyor. Yakıtınız azaldığında navigasyon otomatik olarak en yakın yakıt istasyonuna bir rota oluşturuyor. Yakıt tüketimi sistemini oyun ayarlarından kapatabiliyorsunuz.

Kariyer modu iyileştirildi. Avrupa ve Amerika profillerine göre farklı hız cezaları getirildi. ABD profili için 3 mil, Avrupa profili için de 7km hızını şehir testinde geçtiğinizde ceza yiyeceksiniz. Varsayılan araçlardan birini seçip ilk sürüş eğitimi testlerini de yapabilirsiniz.

AI trafik iyileştirilmeye devam ediliyor. Yapay zeka şoförlerine(AI) artık yeni şeyler öğretilmiş. Park yerlerine girip çıkabiliyorlar. Bu da ortamı renklendiriyor. Gelecekte daha fazla şey görebileceğiz. Seçtiğimiz trafik profiline göre daha fazla trafik aracı da görebileceğiz.

Simülasyon içerisindeki kırsal yollarda artık daha fazla toz duman çıkacak. Toprak bir yoldan geçerken gerçekte olduğu gibi tekerlerin altından toz çıkıyor.

Serbest sürüş modunun arayüzündeki hava durumu seçimi ile yayaların görünümleri de güncellendi.

Stüdyo simülatörün hatalarını düzeltmeye ve optimize etmeye devam edecek.

 

 

SimülasyonTÜRK

2 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Train Sim World: West Somerset Railway DLC’si Duyuruldu