American Truck Simulator'ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını ve şimdiye kadar ki en büyük güncellemelerden biri olacağını yeni blog yazısında açıkladı. Geniş bir açık beta periyodu planlanan güncelleme için hala yapılacak bir sürü iç test ve ayarlamalar var.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın 1.35 güncellemesinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını ve şimdiye kadar ki en büyük güncellemelerden biri olacağını yeni blog yazısında açıkladı. Geniş bir açık beta periyodu planlanan güncelleme için hala yapılacak bir sürü iç test ve ayarlamalar var. Önümüzdeki haftalarda paylaşılacak olan bir dizi blog yazısında önemli olan yeni özelliklere ve yeni içeriklere odaklanacaklar. Bugün American Truck Simulator için 1.35 güncellemesi ile eklenecek olan yeni dorse türleri ve yükleri tanıtılıyor. Bu yeni eklenen dorseler Kuzeybatı Pasifik bölgesinde çok kullanışlı olacakmış. Talaş taşıma dorseleri özellikle Oregon ve yakında çıkacak olan Washington eyaletlerindeki ağaç işleme sanayisine hizmet vermek için geliyor. Bu dorselerde üç gövde çeşidi olacak; kapalı van, kayar tabanlı ve simgesel göbekli van dorse bulunacak. Talaş taşıma dorseleri tamamen kişisel olarak satın alınabilir olacak ve onlara yük piyasasından iş bulabileceksiniz. Ayrıca bu dorseleri diğer eyaletler ve endüstriler için de uygun yüklerde kullanmayı planlıyorlar.
 
 
Ayrıca Washington eyaletine sürerken Kenworth T680 çekicilerinin yer aldığı sırtına alarak çekilen “piggyback” kamyon taşımacılığını da göreceğiz. Yeni Kenworth kamyon üretim tesisi oyun dünyasındaki tüm kamyon galerilerine teslim edilmesi için birçok sayıda çekici üretecek. Bu özgün özellik ileride daha ayrıntılı bir konuda anlatılacak.
 
 
Bu güncellemede çok istenen B-double dorseler de eklenecek. Bunları yasal olarak Oregon ve Washington eyaletlerinin yollarında görebileceğiz. Farklı dorse türleri ile çok sayıda kombinasyon yaparak kullanabileceğiz.
 
 
 
Son olarak ise konteyner taşıma iskeleti dorsesi “Skeletal Container Carrier” de geliyor.
 
Önümüzdeki blog yazısında ise ETS 2 oyuncuları için yeni dorse eklemeleri tanıtılacak.
 
1.35 güncellemesi için kesin bir çıkış tarihi yok. Ancak kendi yaptıkları canlı yayınlarda ilkbahar sonu gibi çıkabileceği belirtilmişti. Oyuncuların hem ETS 2 hem de ATS’den oldukça yüksek bir beklentisi var. Yarım kalan özellikler ile birlikte açıklanan çok daha büyük özellikler 1.35 güncellemesi ile gelmesi bekleniyor.
 
SimülasyonTÜRK
 
Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator’ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın Utah eyaletinde bulunan yerel endüstriler tanıtıldı

Utah eyaleti ile American Truck Simulator‘ın oyun içi ekonomisinde önemi olan birçok yerel endüstri geliyor. SCS Software tarafından paylaşılan yeni ekran görüntüleri yeni teslimat noktalarını gösteriyor. Petrol endüstrisi hem ETS 2 hem de ATS’de her zaman topluluk tarafından talep edilen işlerden biriydi ve Utah eyaletinde bu endüstrinin tüm iş döngüsünü görebileceğiz ve aynı zamanda bunun için çalışabileceğiz. Petrol çıkarmada kullanılan sondaj kulelerinin olduğu maden alanlarından petrolü depolama yerlerine transfer edebileceğiz. Ve gerçekte olduğu gibi potash depolarına da denk gelebilecekmişiz. Ayrıca petrol endüstrisini ağır makine hizmet depoları ile sadece Utah için yeni yöntemlerle geliştirilen hem büyük hem de standart genel depolar temsil edecek. Ve Beehive state için özel olarak tasarlanan yeni yem fabrikası dahil olmak üzere eyaletteki çiftçilere her türlü teslimatı sağlayan eyalet mağazaları da bulunacak.

American Truck Simulator’ın Utah eyaleti bu yıl sonuna doğru yayınlanacak.

Steam

 

ATS – Utah DLC ana konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

SiSL, SCS Software’in canlı yayınına katıldı

15 Temmuz Pazartesi akşamı American Truck Simulator için Space Paint Jobs Pack yayınlanmıştı. Tam bu sırada da SCS Software kendi Twitch ve Steam sayfalarında son aylarda sık sık yaptığı gibi canlı yayın açtı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SiSL, SCS Software’in canlı yayınına katıldı

15 Temmuz Pazartesi akşamı American Truck Simulator için Space Paint Jobs Pack yayınlanmıştı. Tam bu sırada da SCS Software kendi Twitch ve Steam sayfalarında son aylarda sık sık yaptığı gibi canlı yayın açtı. Bu kez canlı yayının topluluk yöneticisi Carthoo‘ya modlama topluluğunda tanınan SiSL eşlik etti. SiSL, Şubat 2019’dan bu yana SCS Software stüdyodunda 3D Vehicle Artist olarak çalışıyor. Bu yayına ilk kez çıktı ve birlikte ATS oynayıp, sohbetten gelen soruları cevapladılar. SCS Software’ın önümüzdeki yayınlarında tekrar görmek dileğiyle 🙂

Aşağıdan videosunu izleyebilirsiniz.

www.twitch.tv’de SCSsoftware’den Moon Landing Anniversary’i izleyin

 

 

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator için Uzay Boya Paketi Çıktı

SCS Software, Ay’a inişin 50. yıldönümünü American Truck Simulator için yayınladığı uzay temalı boya paketi ile kutluyor.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator için Uzay Boya Paketi Çıktı

SCS Software, Ay’a inişin 50. yıldönümünü American Truck Simulator için yayınladığı uzay temalı boya paketi ile kutluyor. 16 Temmuz 1969’da 13:32:00 UTC’de Apollo 11 Saturn V uzay roketi Kennedy Space Center’dan komutan Neil Armstrong ve pilot Buzz Aldrin ile fırlatıldı. 20 Temmuz 20:17pm UTC’de ise Apollo 11 Lunar Module Eagle, Ay’ın yüzeyine indi. Neil ve Buzz, ay’ın üzerinde ilk adımları attı şu ünlü sözü “insan için küçük, insanlık için büyük bir adım” söyledi.

Tüm çekiciler için boyamalar
Beyond the Rim
Space Shuttle
Giant Leap
Ad Astra
Extravehicular Activity

Peterbilt 389 ve Kenworth W900 için

Lunar Reconnaissance

Peterbilt 579, Kenworth T680 ve Volvo VNL için

Apollo 11

Kabin aksesuarları

Air Freshener Eagle
Apollo Lunar Module
Astronot

 

SCS Software bu akşam Türkiye saati ile 18.00’de Twitch ve Steam sayfalarında canlı yayında olacak.

 

American Truck Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler