American Truck Simulator'ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı
Connect with us

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde eklenecek yeni dorseleri tanıtıldı

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator’ın 1.35 güncellemesinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını ve şimdiye kadar ki en büyük güncellemelerden biri olacağını yeni blog yazısında açıkladı. Geniş bir açık beta periyodu planlanan güncelleme için hala yapılacak bir sürü iç test ve ayarlamalar var.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator‘ın 1.35 güncellemesinde çok sıkı bir şekilde çalıştığını ve şimdiye kadar ki en büyük güncellemelerden biri olacağını yeni blog yazısında açıkladı. Geniş bir açık beta periyodu planlanan güncelleme için hala yapılacak bir sürü iç test ve ayarlamalar var. Önümüzdeki haftalarda paylaşılacak olan bir dizi blog yazısında önemli olan yeni özelliklere ve yeni içeriklere odaklanacaklar. Bugün American Truck Simulator için 1.35 güncellemesi ile eklenecek olan yeni dorse türleri ve yükleri tanıtılıyor. Bu yeni eklenen dorseler Kuzeybatı Pasifik bölgesinde çok kullanışlı olacakmış. Talaş taşıma dorseleri özellikle Oregon ve yakında çıkacak olan Washington eyaletlerindeki ağaç işleme sanayisine hizmet vermek için geliyor. Bu dorselerde üç gövde çeşidi olacak; kapalı van, kayar tabanlı ve simgesel göbekli van dorse bulunacak. Talaş taşıma dorseleri tamamen kişisel olarak satın alınabilir olacak ve onlara yük piyasasından iş bulabileceksiniz. Ayrıca bu dorseleri diğer eyaletler ve endüstriler için de uygun yüklerde kullanmayı planlıyorlar.
 
 
Ayrıca Washington eyaletine sürerken Kenworth T680 çekicilerinin yer aldığı sırtına alarak çekilen “piggyback” kamyon taşımacılığını da göreceğiz. Yeni Kenworth kamyon üretim tesisi oyun dünyasındaki tüm kamyon galerilerine teslim edilmesi için birçok sayıda çekici üretecek. Bu özgün özellik ileride daha ayrıntılı bir konuda anlatılacak.
 
 
Bu güncellemede çok istenen B-double dorseler de eklenecek. Bunları yasal olarak Oregon ve Washington eyaletlerinin yollarında görebileceğiz. Farklı dorse türleri ile çok sayıda kombinasyon yaparak kullanabileceğiz.
 
 
 
Son olarak ise konteyner taşıma iskeleti dorsesi “Skeletal Container Carrier” de geliyor.
 
Önümüzdeki blog yazısında ise ETS 2 oyuncuları için yeni dorse eklemeleri tanıtılacak.
 
1.35 güncellemesi için kesin bir çıkış tarihi yok. Ancak kendi yaptıkları canlı yayınlarda ilkbahar sonu gibi çıkabileceği belirtilmişti. Oyuncuların hem ETS 2 hem de ATS’den oldukça yüksek bir beklentisi var. Yarım kalan özellikler ile birlikte açıklanan çok daha büyük özellikler 1.35 güncellemesi ile gelmesi bekleniyor.
 
SimülasyonTÜRK
 
Reklam
Yorum yazmak için tıklayın

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator Washington: St. Helens Dağı ekran görüntüleri

Washington eyaletinde yer alan St. Helens Dağı, 18 Mayıs 1980 yılında ABD tarihinin en büyük volkanik patlamalarından birini yaşadı. Bugün yıldönümünde SCS Software tarafından bir blog yazısı ile anılıyor ve American Truck Simulator‘ın Washington eyaleti genişleme paketinde yer alacağı ekran görüntüleriyle gösteriliyor. Bu doğal felaket sonucunda 150 kilometre karelik alanda ormanlar, yollar, evler ve demiryolları haritadan silinmiş. ABD hükümeti ve Washington eyaleti de buraları tekrar canlandırmak için planlar yapmış. Seattle’ın 96 mil güneyinde yer alan St. Helens Dağı ve çevresi bu felaketten sonra Milli Park yapılmış ve doğal hayatın bir felakete nasıl tepki verdiği konusunda dünyaca ünlü bir doğal laboratuar haline gelmiş. Washington eyaleti paketinde yer alacak olan St. Helens Dağı, 2.250 metre(8.368 ft) yüksekliğinde ve çok etkileyici bir manzaraya sahip. Harita tasarım ekibi de bu muhteşem manzarayı yeniden oluşturmuş. Bu alanı hem uydu görütüleri hem de arazi taramaları kullanarak fantastik ayrıntılarla tasarlamışlar.

 
 
 
Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.
SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

ETS 2 Genel

ETS 2 | DirectX 11 vs DirectX 9 nedir? ne işe yarar? [1.35 Güncellemesi Beta]

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir?

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

Euro Truck Simulator 2 için 1.35 güncellemesi ile beta olarak gelen DirectX 11 desteğini anlatıyoruz. DirectX 11’in DirectX9’dan farkları neler? DirectX12 neden yok? FPS ve performans artışı gerçekten oluyor mu? DX11 ile neler yapılabilir? SCS Software bu özelliğin tam sürümünde ayrıntılı açıklama yapana kadar öğrendiklerimizi sizlere aktarıyoruz. Siz de yaptığınız testleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

1.35 Açık Beta►https://www.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-acik-beta/
1.35 Ana Konu► https://park.simulasyonturk.com/t/euro-truck-simulator-2-1-35-guncellemesi-ana-konu/5037/
ETS2ATS DX11 Ana Konu►https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-ve-ats-icin-directx-11-ana-konusu/5230/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/

Okumaya devam edin

American Truck Simulator Haber

American Truck Simulator’ın Washington – Everett Havacılık Fabrikası Ekran Görüntüleri

Süratle yaklaşan Washington eyaleti genişlemesinde Everett şehrinde kurulu olan havacılık fabrikasının yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. SCS Software burada büyük bir tesis inşa etmiş.

Simülasyon Türk

Yayınlandı

Tarih:

American Truck Simulator’ın Washington – Everett Havacılık Fabrikası Ekran Görüntüleri

Süratle yaklaşan Washington eyaleti genişlemesinde Everett şehrinde kurulu olan havacılık fabrikasının yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. SCS Software burada büyük bir tesis inşa etmiş. Açıklamasına gökyüzünde ortalama olarak uçan 9000’den fazla ticari uçağın var olduğunu ve bu uçaklardan birinin Washington’da inşa edilme şansının yüksek olduğunu belirterek başlıyor. Everett şehrinde kurulan olan bu fabrikada bir ayda yaklaşık 20 kadar ticari uçak üretilebiliyor. Aslına bakarsak en büyük uçak fabrikalarından biri olan ve oyunda Darwing ismi ile bulunacak olan Boeing firmasının tesisleri aktarılmış. Bu fabrika neredeyse küçük bir şehir kadar büyük. Böyle bir alanda her şey programa göre çalışmalı ve doğal olarak TIR sürücülerine önemli bir görev düşüyor. American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan Washington eyaleti genişleme paketinde oyuncular bu etkileyici fabrikaya(veya oradan) çeşitli uçak parçaları taşıyacak. Bunun yanı sıra ağır ve benzersiz bileşenlerin olduğu Özel Nakliye(Special Transport DLC) rotasını kullanacaklar. Fabrika Seattle’ın 25 mil kuzeyinde yer alıyor. 98.7 dönümlük devasa bir araziye kurulmuş olan tesis dünya’nın en büyük binalarından biri sayılıyor ve burası inşa edilirken eşsiz prefabrikler kullanılmış. Washington eyaletinde birçok büyük firmanın benzer tesisleri ve binaları yer alıyor. Washington DLC’si bu açıdan American Truck Simulator’ın ekonomisi için önemli değişim getirecek. Ormancılık, teknoloji, sanayi, tarım gibi pekçok şirket Washington eyaletinde yer alıyor.

 
 
 

Boeing Everett Factory, 2011

 
 
 
American Truck Simulator – Washington DLC’sini Steam istek listenize ekleyebilirsiniz. Kesin çıkış tarihi henüz açıklanmamıştır.

 

 

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Okumaya devam edin

Bir rica…

Sitemizde Adblocker kullanmamanızı rica ediyoruz. Sizi rahatsız edecek reklamlara yer vermiyoruz. Yayının devam etmesi için Google reklamlarının desteğine ihtiyacımız var.

Açılır Menü

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Haftalık ETS 2 canlı yayını!

Trendler