in , ,

American Truck Simulator – Freightliner Cascadia güncellemesi çıktı!

Özel olarak kaydedilen Detroit motor sesleri ile birlikte Freightliner Cascadia, American Truck Simulator‘a resmen ekleniyor. ATS‘nin 7. markası oluyor. Daimler Trucks Kuzey Amerika’nın özel desteği sayesinde Amerikan yollarının en popüler kamyonu Freightliner Cascadia® 4 farklı kabini ile ATS oyuncuları için yayınlandı. Steam’de yayınlanan otomatik güncelleme ile Freightliner Cascadia çekicisini ücretsiz kullanabilirsiniz. Cascadia® çekicisi için Freightliner tarafından bir milyon saatten sonra fazla AR-GE çalışması ve milyonlarca mil gerçek dünya testi yapılmış. Freightliner’ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş otoyol kamyonu olarak tanıtılıyor. Gelişmiş aerodinamik sayesinde havayı bölüp yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı olunuyor. ATS’de Freightliner Cascadia’nın Aero paketi de bulunuyor. Cascadia aracı Detroit™ motor kullanıyor. DD15® ve DD13® motoruna sahip olan araçta DT12™ On-Highway Series şanzımanları yer alıyor.

2019 Aralık rakamlarına göre %36,5

  • Gerçek Detroit DD15 motor sesleri
  • 12 farklı şasi
  • 14 motor seçeneği
  • 13 farklı şanzıman modeli
  • 4 farklı kabin türü
  • 4 farklı interior tasarımı
  • AeroX aerodynamic tasarım parçaları ve daha fazlası!

Ayrıca Freightliner Cascadia için markaya ait kişisel satın alınabilir 53′ dorse için boyama yayınlanıyor. Dorse bayisinden satın aldığınız dorse için boyamayı ekleyebilirsiniz.

Hangi şehirlerde satılıyor?

  • Oxnard, California
  • St. George, Arizona
  • Fort Collins, Colorado

Freightliner Cascadia’nın hayalet göstergelere sahip kokpiti şu an için gelmiyor. Aynı zamanda Klasik Cascadia modeli de ileride gelecek mi belli değil. Bir yeni bir eski model tarzında gidilirse topluluk memnun olacaktır.

 

Cascadia’nın çok ayrıntılı bir şekilde yeniden oluşturulmasına Freightliner Trucks ekibi de yardımda bulunmuş. Böylece bu ikonik çekiciyi American Truck Simulator’ın sanal yollarına getirebilmişler. Bu aracın 3B modellerinin yaratılmasına, interior modeline ve dokularına ve hata testleri dahil pek çok aşamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorlar.

Freightliner Cascadia kokpiti

Orijinal Cascadia sesleri!

Freightliner Cascadia için geçtiğimiz haftalarda bir ses kayıt oturumu gerçekleştirilmiş. SCS’in Lisanslama Müdürü yeni aracın seslerini kaydedebilmeleri için Almanya’daki Transportbotschafter şirketi ile iletişime geçmiş. Pandemi koşullarına rağmen 1 günlüğüne gerçek araç kiralanmış ve sesler kaydedilmiş. Böylece ATS’nin Freightliner Cascadia aracı gerçek motor sesleri ile geldi. FMOD ile birlikte ilk izlenim olarak iyi bir iş çıkardıklarını belirtebiliriz.

3 hafta çekilen fotoğrafları ve videosunu paylaşmışlardı.

 Herkese iyi oyunlar…

American Truck Simulator forumu için tıklayın. (Freightliner Cascadia deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.)

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2’nin Yeni Işıklandırma Sistemi ve Iberia DLC’si için teaser videosu paylaşıldı

American Truck Simulator – Kabin Aksesuarları DLC’si yayınlandı