Ana Sayfa American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator Haber American Truck Simulator – Kabin Aksesuarları DLC’si yayınlandı

American Truck Simulator – Kabin Aksesuarları DLC’si yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

Kabin Aksesuarları DLC‘si yıllar sonra American Truck Simulator için hayran bırakacak ayrıntılarla yayınlandı. Steam’de yeni çıkan bu kabin aksesuarları paketi ile yiyecek & içecek, peluş oyuncaklar, asılabilen aksesuar eşyalar, Amerikan ve kamyonculuk temalı öğeler, giyim eşyaları ve çok daha fazlası geliyor. Amerika’da kamyonculukla ve uzun yol ile ilgili aklınıza gelebilecek ne varsa bu DLC için tasarlanıp eklenmiş. Kabin aksesuarları ilk olarak 30 Eylül 2015’te Euro Truck Simulator 2 için yayınlanmıştı. Elbette SiSL Mega Pack modunda çok daha fazlasın yıllardır kullanıyoruz. SiSL tarafından önce ETS 2 daha sonra da ATS yayınlanan devasa kabin aksesuarları paketi sayesinde 400’ten fazla öğeye erişmiş ve tüm oyuncuların her zaman kullandığı modlar arasına girmişti. Onun da etkisi ile kabin aksesuarları ön plana çıkarak günümüze geldi. SCS Software yıllardır ATS’de kabin aksesuarlarını yasal nedenlerden dolayı koymak istemiyordu. Şimdi ise artan etkinlik ödülleri ve araç sayısı ile birlikte American Truck Simulator için Kabin Aksesuarları DLC’si hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde yayınlanıyor. Sleeper kabin türündeki araçlarda bu aksesuarları yerleştirebileceğiniz çok iyi yerler var!

ETS 2‘nin Kabin Aksesuarları DLC‘si yeni eklenen bu öğelerle bu ay(Aralık 2020) ücretsiz şekilde güncellenecek ve buradaki yeni tasarımlar eklenecek. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sizce de 2020 yılı American Truck Simulator için çok özel olmadı mı?

Steam’de 10 TL’ye satılıyor.

American Truck Simulator forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

1 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

1 yorum

Avatar
Emre Ara 5, 2020 - 12:00

direk Türk bayrağını asmak geldi aklıma

Cevapla

Yorum yazın