in , ,

theHunter: Call of the Wild’in yeni haritası ile yaban hindi avı başlıyor! (Silver Ridge Peaks)

Piyasadaki en iyi avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için yepyeni bir harita genişlemesi çıktı! Rocky Dağları’ndan esinlenilen Silver Ridge Peaks haritasında uzun süredir beklenen yaban hindi avı başlıyor!

Rocky Dağlarının bu bölgesi sunduğu muazzam zenginliklerle pek çok kişinin hayallerini süsler. Bir zamanlar insanların altın ve gümüş bulma umuduyla arşınladığı Silver Ridge Peaks’te artık başka türlü güzellikler aranıyor: Muhteşem av hayvanları. İster vadi boyunca yaban hindilerini izleyin, ister bulutların üzerindeki kayalıklarda dağ keçisi kovalayın, Kolorado’nun vahşi ihtişamına karşı koyamayacaksınız.

SILVER RIDGE PEAKS FAUNASI

Silver Ridge Peaks avcılara çok çeşitli av hayvanları sunuyor. Uçsuz bucaksız çayırlıklarda Çatalboynuzlu Antilopların izini sürebilir, Dağ Aslanları ile karşılaşabilir veya sık ormanlarda gezinen Amerikan Geyiklerini izleyebilirsiniz. Bu rezervde her avcı için bir şeyler var. Müthiş Kara Ayı, Katır Geyiği, Çayır Bizonu, Dağ Keçisi ve Kanada Koyunu bunlardan sadece bazıları. Ama buranın esas cazibesi biraz daha tüylü: Yaban Hindileri av tutkunlarını akın akın buraya çekiyor.

ROCKY DAĞLARI FLORASI

Nefes kesen doğa manzaraları sunan bu bölge ve av rezervi, ziyaretçilerini adeta zamanda geriye götüren tarifsiz mekanlara da ev sahipliği yapıyor. Altına hücum dönemini hatırlatan maden ve hayalet kasaba, bulutların üzerine uzanan zirveleriyle Kızıl Dağlar buradaki muhteşem güzelliklerden sadece birkaçı. Derin kanyonların atmosferi, dağ göllerinin güzelliği başınızı döndürecek.

GELENEKSEL ALEXANDER UZUN YAY


Esnek fakat sağlam malzemelerden çağdaş teknikler ile üretilen bu Uzun Yay, antik bir silahın bugün bile etkili olarak kullanılabileceğini görkemli bir şekilde kanıtlıyor. Geriye eğik yaylarla kullanılan okların yanı sıra iki yeni tip ok da atabilen Alexander Uzun Yay ile her boyda hayvanı avlamak mümkün. Ceviz ağacından tek parça yay gövdesi ve kirişten oluşan bu sessiz fakat ölümcül silah, av peşindeki insanın beceri ve yaratıcılığının somutlaşmış hali.

Bu uzun yay üç farklı renkte geliyor: Lake, Ham ve Kül.

GÖREVLER VE ÖLÇÜLER

Silver Ridge Peaks 64 kilometrekarelik muazzam bir alana yayılıyor. Burayı kendi belirleyeceğiniz bir rota ile veya 15 yeni hikaye görevini oynarken keşfedebilirsiniz.

İnsanoğlunun açgözlülüğünü ve Vahşi Batı’ya doğru kanlı fetihleri akla getiren Silver Ridge Peaks’in hikayesi aynı zamanda cüret, çaba ve serüven yüklü efsaneler de barındırıyor. Kolorado’daki gümüş madenciliğinin tarihi hayatlarını riske ederek buraya akın eden madencilerin tarihi aynı zamanda. Arazinin mevcut hali ve pek çok mekan gümüş ve para uğruna gerçekleştirilen vahşi madencilik faaliyetlerinden miras.

Bu aç gözlü vurgun döneminin izleri bugün rezervin son korucusu Allan Bradley’in omuzlarında. Artık hasta olan babasının misyonunu devralan Allan, yüz yıllık bir madenden sızan zehirli atıklar ile anılan rezervin itibarını temize çıkarmaya ve Silver Ridge Peaks’in geçmişin kirli gölgesinden çıkıp temiz bir geleceğe yol aldığını tüm dünyaya göstermeye çalışıyor. Avcı dostunuz Remi Warren ile birlikte göreviniz, Rocky Dağlarının bağrındaki Silver Ridge Peaks’in yer yüzündeki en muhteşem av rezervi olduğunu kanıtlamak.

PAYLAŞIMLI DENEYİM


Silver Ride Peaks’i keşfetmek için ille de satın almanıza gerek yok. Bu DLC’ye sahip bir oyuncunun oturumuna katılmanız yeterli. Bu şekilde, hikaye görevleri dışındaki her şey erişiminize açık olacak.

Steam

theHunter: COTW forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

ETS 2 için 1.38 Geliyor,TR Extended Map,Yeni Köprü Açıldı,Truck and Logistics Sim… [Video]