Ana Sayfa Avcılık SimülasyonlarıtheHunter: Call of the Wild theHunter: Call of the Wild için Bloodhound av köpeği geliyor!

theHunter: Call of the Wild için Bloodhound av köpeği geliyor!

Yazar SimülasyonTÜRK

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild için sonunda av köpeği duyuruldu. 30 Mart Salı günü Bloodhound DLC ile ilk kez gelecek. Bloodhound köpek türünün 300 milyon koku reseptörüne sahip olduğu belirtiliyor. Eklenen av köpeği avladığınız hayvanların kan izini sürebilecek, oyuncu tarafından çeşitli özelliklerle yönlendirilebilecek. Köpeğimize isim verebilecek, postunun çeşidini seçebilecek ve sahip olması gereken özellikleri belirleyebileceğiz. Hem erkek hem de dişi olarak yer alan Bloodhound köpeğinin altı farklı postu bulunuyor: Siyah ve Ten Rengi Tam Kaplama, Siyah ve Ten Rengi Eyerli, Karaciğer ve Ten Rengi Tam Kaplama, Karaciğer ve Ten Rengi Eyer, Kırmızı ve Siyah Pigmentli, Kırmızı ve Karaciğer Pigmentli. Köpekle ne kadar çok avlanırsanız o kadar deneyimli hale geliyor ve seviyesi yükseliyor. Köpeğin animasyonları ve hareketleri de gayet iyi hazırlanmış. Oldukça işlevsel bir av köpeği geliştirilmiş. İleride farklı türleri görmek mümkün olabilir.

theHunter classic versiyonunda zaten yıllardır av köpeği yer alıyor ama yeni oyuna bir türlü gelememişti. theHunter:COTW artık her gün anlık olarak binlerce oyuncu tarafından istikrarlı bir şekilde oynanıyor ve her yeni içerik çok daha fazla ilgi görüyor. Büyüleyici grafikleri, sesleri ve atmosferi ile mutlaka denemeniz gereken bir avcılık simülasyonu olduğu da tekrar vurgulayalım. Yeni av köpeğini denemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

the Hunter: Call of the Wild – Bloodhound DLC’si Windows PC, PlayStation® 4, ve Xbox One için 30 Mart 2021 Salı günü satışa çıkacak.

 

 


the Hunter Call of the Wild forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın