in , ,

the Hunter: Call of the Wild Meksika Rancho del Arroyo DLC’si yayınlandı

Popüler avcılık simülasyonu the Hunter: Call of the Wild‘ın Rancho del Arroyo DLC‘si ile Meksika topraklarına adım atıyoruz. Meksika Vaşağı, Antilop Kır Tavşanı, Bayağı Sülün, Yakalı Pekari, Amerikan Yaban Koyunu, Katır Geyiği, Ak Kuyruklu Geyik, Vahşi Hindi ile Çakal avlanabiliyor. DLC içerisinde yeni avlarınızda kullanmak üzere yeni eklenen pompalı tüfek Couso Model 1897 bulunuyor.

Kovboylar asırlardır bu çorak topraklardaki devrim, savaş ve mücadele dönemlerinde zorlu şartlar altında hayatlarını idame ettirmeye çalıştı. Terk edilmiş madenler ve tozlu patikalardan çölün kalbi manzaralı yüksek dağlara uzanan Vahşi Batı’da Rancho del Arroyo ruhu hüküm sürüyor. Güneş’in sıcağına göğüs ger, yaşamla dolup taşan bir mekânın ruhunu yaşa ve tarihin tozlu sayfalarına karıştığı düşünülen kalıntıları keşfet.

 

AV NOKTASI

Ak Kuyruklu Geyik, Katır Geyiği ve Amerika Yaban Koyunu düzlüklerin dört bir yanına dağılmış, gölgelik noktalar arıyorlar. Vahşi Hindi görme fırsatını kaçırmak istemiyorsan nehre doğru ilerle ve Bayağı Sülün, Yakalı Pekari ve Çakal gördüğün anda ateş etmek için parmağını tetikte tut. Gece olduğunda çöldeki çalılıkların arasına dal ve temkinli Meksika Vaşağının Antilop Kır Tavşanlarını nasıl takip ettiğini izle.

COUSO MODEL 1897

On dokuzuncu yüzyılın sonlarında piyasaya sürülmüş olan 16-gauge pompalı tüfek Couso Model 1897 avcılar, polis memurları ve askerler arasında hürmet gören bir silahtır. Boru şeklindeki fişek haznesine beş mermi konulup hızlı bir şekilde art arda birden çok kez ateşlenebilen bu çok yönlü silah becerikli avcıların işine yarayacak.

GEÇMİŞTE YAPILAN YANLIŞLARI DÜZELT

Korucu Salvador Soto Muñoz, ailesine ait araziyi devralmak için çocukluk yıllarını geçirdiği eve dönünce aile mirasını sonsuza kadar değiştirecek bir karara varır. Tüm büyük baş hayvanları satıp araziyi bir yaban hayat rezervine dönüştürmek için kolları sıvar. Arazinin büyük açılışına birkaç hafta kaldı ve bu toprakların makul bir av alanı olduğundan emin olmak için Salvador senin yardımına ihtiyaç duyuyor. Bir yandan da uzun yıllar boyunca saklı kalmış sırları açığa çıkarıp güçlü bir aileyi paramparça etmiş asırlık gizemi çözeceksin.


Arkadaşınızda olmasa bile siz bu DLC ile oturum açtığınızda size bağlanıp oynayabiliyor.
Steam

Tanıtım videosu

Avcılık simülasyonu theHunter: Call of the Wild ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Written by SimülasyonTÜRK

Zuuks Games’in stüdyosundan Truck Simulator: Ultimate kamyon simülasyon oyunu geliyor!

BeamNG.drive PBR materyaller önizleme videosu ve yeni ekran görüntüleri