in , ,

American Truck Simulator – Montana DLC’si duyuruldu

Montana eyaleti American Truck Simulator için resmen duyuruldu. Hem yeni ekran görüntüleri paylaşıldı hem de Steam sayfası yayına girdi. SCS Software, Montana DLC’si için yapım aşamasının henüz çok başında olduğunu ifade ediyor. Gelecekte haritayı geliştirdikçe daha fazla bilgi ve görüntü paylaşılacak. Geçtiğimiz ay bu video ile ipucu verilmişti. Montana’nın ünlü çiçeğinin çizilmesiyle anlaşılmıştı. Bitterroot isimli bitki 1895 yılında Montana’nın resmi eyalet çiçeği seçilmiş. Batı Montana vadisinde Lewis ve Clark adındaki kişiler tarafından keşfedilmiş.

Montana, ABD’nin kuzeybatı eyaletlerinden biri ve batısındaki üçte ikilik bölümde Rocky Dağları yer alıyor. Eyaletin adı İspanyolcada dağ anlamına gelen “montaña” sözcüğünden geliyormuş. Nüfus bakımından 44. olurken yüz ölçümü  bakımından ABD eyaletleri içinde 4. sıradadır. Ekonomisi ise tarım, ormancılık ve madenciliğe dayanıyor. Glacier Milli Parkı ve Yellowstone Milli Parkları nedeniyle turizm açısından da önemlidir.

Montana eyaleti daha önce 18 WoS: Extreme Trucker 2 oyununda yer almıştı. Texas DLC’sinin 2022 yılında yayınlanması beklenirken Montana eyaletinin ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.

Teaser video

 

Steam’de listelendi.

 

 


American Truck Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Flight Simulator için MXI Design (LTFE) Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı eklentisi yayınlandı

Forza Horizon 5 için ilk güncelleme yayınlandı! Sorunlar çözülüyor…