Ana Sayfa Avcılık SimülasyonlarıtheHunter: Call of the Wild theHunter: Call of the Wild – Bloodhound Av Köpeği DLC’si yayınlandı

theHunter: Call of the Wild – Bloodhound Av Köpeği DLC’si yayınlandı

Yazar SimülasyonTÜRK

 theHunter: Call of the Wild için Bloodhound av köpeği DLC’si çıktı! Bloodhound DLC ile avcılık simülasyonuna ilk kez av köpeği ekleniyor. theHunter classic versiyonunda yıllardır bulunan av köpeği özelliği theHunter: COTW için geliyor. Bloodhound köpek türünün 300 milyon koku reseptörüne sahip olduğu belirtiliyor. Eklenen av köpeği avladığınız hayvanların kan izini sürebilecek, oyuncu tarafından çeşitli özelliklerle yönlendirilebilecek. Köpeğimize isim verebilecek, postunun çeşidini seçebilecek ve sahip olması gereken özellikleri belirleyebileceğiz. Hem erkek hem de dişi olarak yer alan Bloodhund köpeğinin altı farklı postu bulunuyor: Komple Siyah ve Açık Kahve, Siyah ve Sırtı Açık Kahve, Komple Ciğer Rengi ve Açık Kahve, Ciğer Rengi ve Sırtı Açık Kahve, Benekli Kızıl ve Siyah, Benekli Kızıl ve Ciğer Rengi. Köpekle ne kadar çok avlanırsanız o kadar deneyimli hale geliyor ve seviyesi yükseliyor. Köpeğin animasyonları ve hareketleri de gayet iyi hazırlanmış. Oldukça işlevsel bir av köpeği geliştirilmiş. İleride farklı türleri görmek mümkün olabilir.

Steam’de 8,20 TL fiyat belirlenmiş. Çıkışa özel küçük bir indirim var.


Tanıtım Yazısı

the Hunter: Call of the Wild™’daki ilk av köpeği olan yeni dostun Bloodhound ile tanış. Yaraladığın avdan gelen kan kokusunu takip etmesi için onu kullan, özelliklerini avlanma tarzınla eşleştir ve bir ömür boyu sürecek dostluğun adımlarını at. Bloodhound bir avcının yanında isteyeceği en iyi ve sadık yardımcıdır.

İYİ KOKU ALAN BİR DOST

Bloodhound üstün koku alma yeteneğiyle bilinir. Neredeyse 300 milyon koku reseptörüne sahip bu hayvan kan kokusu izlerini en yoğun çalıların içinden bile kolaylıkla takip edebilir. Köpeğine görevler vererek ona deneyim kazandır ve böylece onun 30 dostluk seviyesini ve 15 iz sürücü seviyesini tamamlamasını sağla. Birlikte ne kadar çok ava çıkarsanız köpeğin de bu işte o kadar iyi olur.

AVCININ EN İYİ DOSTU


Köpeğinin odaklanma kabiliyeti doğrudan aranızdaki bağla ilgilidir. Dostunu överek, severek ya da ona ödüller vererek aranızdaki bağı güçlendirebilirsin. Bu nedenle iyi bir avın ardından dört patili arkadaşına biraz sevgi göstermeyi unutma!

TÜRÜNÜN TEK ÖRNEĞİ

Köpeğine isim verebilir, tüylerinin desenini seçebilir ve ne gibi özelliklere sahip olmasını istediğini belirleyebilirsin. Ekibine birden fazla köpek ekle ve ava gitmek için içlerinden birini seç. Av Köşkü’nde veya en yakındaki Mola Yerinde biraz mola verme zamanı gelince seçtiğin köpeğin orada seni bekliyor olacak.

Bloodhound erkek ya da dişi olabilir ve altı farklı tüy deseni vardır: Komple Siyah ve Açık Kahve, Siyah ve Sırtı Açık Kahve, Komple Ciğer Rengi ve Açık Kahve, Ciğer Rengi ve Sırtı Açık Kahve, Benekli Kızıl ve Siyah, Benekli Kızıl ve Ciğer Rengi.

Tanıtım Videosu

Steam

PlayStation için buraya tıklayın.

Xbox için ise buraya


theHunter classic versiyonunda zaten yıllardır av köpeği yer alıyor ama yeni oyuna bir türlü gelememişti. theHunter:COTW artık her gün anlık olarak binlerce oyuncu tarafından istikrarlı bir şekilde oynanıyor ve her yeni içerik çok daha fazla ilgi görüyor. Büyüleyici grafikleri, sesleri ve atmosferi ile mutlaka denemeniz gereken bir avcılık simülasyonu olduğu da tekrar vurgulayalım.


theHunter: Call of the Wild forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

0 yorum
0

Bu yazıları da okuyabilirsin

Yorum yazın