in , ,

Euro Coach Simulator’da Son Durum

Euro Coach Simulator’da Son Durum

Uzun zamandır haber alamadığımız oyun hakkında güncel bilgiler…

ecssondurumhaber

SCS Software şirketinin otobüs simülasyonu Euro Coach Simulator!

ETS 2 tabanlı aynı kalitede olması beklenen bir oyundur. Scania markası ile tekrar anlaşılmıştır. Bunun yanında Volvo,Man,Setra ve yerel otobüs markalarının olması bekleniyor. Avrupalı Eurolines firması ile görüşüldüğünü ve oyunda resmen yer alacağını biliyoruz.

Otogar tasarımlarını daha önce sitemizde yayınlamıştık ayrıca ilk yayınlardanız 🙂

Harita olarak bakarsak Avrupa’nın geneli olacak ETS 1 deki gibi başkentler veya turistik şehirler arasında yolcu taşıyabiliriz.

Oyunda Türkiye’nin olmayacağına eminiz. Türk firmalarda olmayacaktır. Euro Coach Simulator oyunuda Türkçe olarak piyasaya sürülecek ve Türkiye’de satışı yapılacaktır. Aral Game ya da biz ithal edebiliriz.

Oyun için www.eurocoachsimulator.net sitesini oluşturduk. SimülasyonTÜRK öncelikli olmak üzere yine o sitede oyunla ilgili genel bilgiler olacaktır.

SimülasyonTÜRK Forumlarında oyunla ilgili tartışmalara katılabilirsiniz. Oyun çıkana kadar SCS Software ile olan ilişkimizi güçlendirmeye çalışacağız.

Euro Truck Simulator 2’de var olan ve gelecekte güncellemelerle eklenecek özellikler Euro Coach Simulator’da da olacaktır. Bunun yanında American Truck Simulator geliştiriliyor. Kuzey Amerika’da geçecek oyun hakkında çok az bilgi bulunuyor. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Mercedes-Benz lisansı!

Euro Truck Simulator 2’de Majestic kullanmaya devam ediyoruz. SCS Software şirketinin alamadığı tek lisans Mercedes-Benz oldu. Setra firmasının ECS’de olabileceğini söylemiştik. Setra markası Mercedes-Benz’a ait olduğu için belki bir ihtimal ETS 2’de ve ECS’de lisanslanabilir.

Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

27 Comments

Leave a Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farming Simulator 2013 Ursus DLC’si Güncellendi

Absolute RC Boat Sim – Android Tekne Simülasyonu