Ana sayfa Haber TML Studios’ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!

TML Studios’ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!

2

TML Studios’ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!

Tamamen multiplayer tamamen interaktif…

tml-studios-nex-generation-multiplayer-bus-simulation-scania-citywide-teaser

TML Studios‘un yeni nesil otobüs simülasyonunun videosu yayınlandı. Oyunun daha önce tamamen multiplayer olacağı ve interaktif bir kontrol merkezinin olacağı duyurulmuştu. Yayınlanan videoda elbette oyun içi görüntü bulunmuyor. Berlin Havalimanından görüntülerin yer aldığı videoda Scania Cityvide otobüsünü görüyoruz. Daha önce FERNBUS dosyalarına Scania klasörü eklenmişti. 15. geliştirici günlüğünün yayınlandığı hafta oyunun multiplayer kısmına ait tüm bilgilerini öğrenmiştik.

Öncelikle bu oyun nedir, ne işe yarar, ne zaman çıkacak gibi sorular sormadan önce yayınladığımız yazı ve videoları izlemelisiniz.


Tekrar yeni nesil otobüs simülasyonuna dönecek olursak. Scania Citywide otobüsünü görüyoruz. Yine Almanya’da geçiyor ve Berlin Havalimanı’ndan yolcu alınıyor. Bunlar tamamen gerçek görüntüler amaçları oyunun konusunu göstermek.

Yeni oyun da aynı motor ve özelliklerle gelecek.

2017 yılında çıkacağı belirtiliyor. Şehir içi olacağını videoda anlatmaya çalışmışlar fakat şehirler arası da olabilir. Bunlar için henüz açıklama yok. Yeni oyunun adı da açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde buna dair bir açıklama yapılabilir.

 

 

SimülasyonTÜRKFERNBUS Simulator

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here