TML Studios'ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!
Connect with us

Fernbus Simulator

TML Studios’ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!

Tamamen multiplayer tamamen interaktif…

Simülasyon Türk

Yayınlama zamanı:

Tarih:

TML Studios’ın Yeni Nesil Otobüs Simülasyonundan Teaser Video Geldi!

Tamamen multiplayer tamamen interaktif…

tml-studios-nex-generation-multiplayer-bus-simulation-scania-citywide-teaser

TML Studios‘un yeni nesil otobüs simülasyonunun videosu yayınlandı. Oyunun daha önce tamamen multiplayer olacağı ve interaktif bir kontrol merkezinin olacağı duyurulmuştu. Yayınlanan videoda elbette oyun içi görüntü bulunmuyor. Berlin Havalimanından görüntülerin yer aldığı videoda Scania Cityvide otobüsünü görüyoruz. Daha önce FERNBUS dosyalarına Scania klasörü eklenmişti. 15. geliştirici günlüğünün yayınlandığı hafta oyunun multiplayer kısmına ait tüm bilgilerini öğrenmiştik.

Öncelikle bu oyun nedir, ne işe yarar, ne zaman çıkacak gibi sorular sormadan önce yayınladığımız yazı ve videoları izlemelisiniz.


Tekrar yeni nesil otobüs simülasyonuna dönecek olursak. Scania Citywide otobüsünü görüyoruz. Yine Almanya’da geçiyor ve Berlin Havalimanı’ndan yolcu alınıyor. Bunlar tamamen gerçek görüntüler amaçları oyunun konusunu göstermek.

Yeni oyun da aynı motor ve özelliklerle gelecek.

2017 yılında çıkacağı belirtiliyor. Şehir içi olacağını videoda anlatmaya çalışmışlar fakat şehirler arası da olabilir. Bunlar için henüz açıklama yok. Yeni oyunun adı da açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde buna dair bir açıklama yapılabilir.

 

 

SimülasyonTÜRKFERNBUS Simulator

Reklam
2 Comments

2 Comments

 1. ysr

  Eki 28, 2016 at 17:44

  İlk oyunu bi adam etsinlerde sonra diğerini yapsınlar

  • Direksiyoncu

   Eki 31, 2016 at 22:13

   Adam haklı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fernbus Simulator

Bayern Münih Takımını Taşıyoruz! – Fernbus Simulator Football Team Bus DLC [Video]

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz!

Simülasyon Türk

Published

on

Fernbus Simulator’ın Futbol takım otobüsü DLC’sini inceliyoruz. Otobüsümüzle artık Alman Bayern Münih takımının futbolcularını taşıyoruz! 2018/19 futbol sezonu boyunca bu görevimiz devam edecek. İlk maç berabere ikinci maç sonucu videoda!

 

DLC çıkış bilgileri https://www.simulasyonturk.com/fernbus-coach-simulator-icin-alman-futbol-takimlari-otobusu-dlcsi-yayinlandi/
Steam sayfası ►https://store.steampowered.com/app/729490/Fernbus_Simulator__Fuball_Mannschaftsbus/
FORUM►https://park.simulasyonturk.com/c/otogar/fernbus-coach-simulator

Continue Reading

Fernbus Simulator

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

Simülasyon Türk

Published

on

Fernbus Coach Simulator için Alman Futbol Takımları Otobüsü DLC’si Yayınlandı

TML Studios tarafından geliştirilen Fernbus Simulator için dikkat çeken özelliklerin bulunduğu bir ek paket yayınlandı. Football Team Bus DLC‘sinde Alman futbol takımları ile taşımacılık anlaşması imzalayıp oyuncuların otobüsle yolculuk ederken ki ihtiyaçlarını karşılıyor ve onları maçlarına taşıyoruz. Yepyeni özelliklerin kazandırıldığı DLC muhtemelen bugüne kadar çıkan en anlamlı paketlerden olacak. Tourist Bus Simulator‘dan bir takım özellikler eklenerek harika bir iş çıkarılmış. Takımların gerçeğe uygun olarak şehirlere eklenmiş stadyumları, araç yıkama alanı, marketten alışveriş, internet bağlantısı için sözleşme yapmak gibi dikkat çeken özellikler var.

 

2018/19 Almanya Futbol sezonunda DLC ile birlikte 18 futbol kulübü ekleniyor. Her kulübün özel bir otobüs kaplaması var. Özel hazırlanmış MAN Lion’s Coach C ile futbolcuları taşıyoruz. İçerideki koltuk düzeni değiştirilmiş. Takımın oyuncularını farklı şehirlere taşıyor. Tren istasyonu veya otellerden futbolcu alabiliyoruz. Wifi için paket seçebiliyoruz. Futbol kulübü tarafından verilen bütçeyi yönetmemiz ve futbolcuların ihtiyacı olan yiyecek-içecekleri tedarik etmemiz gerekiyor. Hijyene dikkat etmek de gerekecek. Otobüsün tuvalet deposunu boşaltmayı ihmal etmemeliyiz.

Sezon bitiminde eğer performansınızdan memnun kalındıysa sözleşmeniz bir sonraki sezona uzatılabilir veya sona erdirilebilir.

Futbol maçları sırasında futbolcuları Almanya’nın farklı şehirlerinde bulunan stadyumlara taşıyacağız. Kulağa çok hoş gelen özellikler bunlar peki test ettiğimizde memnun kaldık mı? Evet ancak Fernbus Simulator’ın genel yapısı devam ettiği için performans vb. açılardan memnun etmeyebilir. Ama DLC’nin içeriğiyle eklenen yeni özellikler özellikle Türk oyuncuların bayılacağı türden….

Steam’de 56 TL’den satışa sunuldu. Elbette bizim için yüksek fiyat…

 

1.19.20575 yama notları

Dünya

 • Almanya’da 20 şehre Futbol stadyumları eklendi.
 • Mönchengladbach, Gelsenkirchen, Leverkusen, Wolfsburg ve Sinsheim isimli yeni şehirler eklendi.
 • Nuremberg ve Düsseldorf şehirleri güncellendi.

Grafiksel Kullanıcı Arayüzü

 • 3D-Navigasyon sistemi
 • Dünya haritasındaki yakınlaştırma güncellendi.
 • Dünya haritasında nasıl yakınlaştırma yapacağınıza dair ipucu eklendi.

Motor

 • Küçük bir takım performans iyileştirmeleri

Diğer

 • Bu güncellemenin son betasından kalan hata düzeltmeleri

 

 

Fernbus Coach Simulator forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

Continue Reading

Fernbus Simulator

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı.

Simülasyon Türk

Published

on

TML Studios Geliştirici Günlüğü #22 – Tourist Bus Simulator ve Football Team DLC’si!

Fernbus Simulator’ın geliştirici stüdyosu TML bu ayki geliştirici günlüğü videosunu yayınladı. Pek bir şey göremediğimiz videoda daha önce bilgileri ortaya çıkan Tourist Bus Simulator‘ın Ekim 2018’de çıkacağı ve Fernbus Simulator için Football Team adında yeni bir DLC’nin 30 Ağustos’ta yayımlanacağı belirtiliyor. Ayrıca Gamescom 2018’e katılacaklarını ve Aerosoft standında ziyaret edilebileceğini ekliyorlar. Bir önemli nokta daha var! Tourist Bus Simulator ve Fernbus Coach Simulator’ın otobüs DLC’leri ortak olacak! Yani eğer iki oyuna sahipseniz Neoplan otobüs paketini aldığınızda Tourist Bus ve Fernbus oyunlarında kullanabileceksiniz. Bu işlem otomatik olarak Steam üzerinden gerçekleşecek.

 

Fernbus Simulator için buraya, Tourist Bus Simulator forumu için buraya tıklayabilirsiniz.

SimülasyonTÜRK

Continue Reading

Açılır Menü

Facebook

Advertisement
Advertisement

Son Yorumlar

Trendler