Cuma, Ekim 18, 2019
Anasayfa Etiketler Otobüs simülasyonu

Etiket: otobüs simülasyonu

MAN Lion’s Intercity, Fernbus ve Tourist Bus Simulator için yayımlandı

TML stüdyosunun otobüs simülasyonları için MAN Lion's Intercity DLC'si yayımlandı. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator'da geçerli olan otobüs için 3 farklı model geliyor.

OMSI 2 için Münih şehir DLC’si yayımlandı

Olgu Cerit'in geliştirdiği Munchen City DLC'si 5 Eylül'de OMSI 2 için Aerosoft GmbH tarafından yayımlandı.

Fernbus Simulator’ın Fransa DLC’si geliştirici günlüğü videosunda tanıtıldı

TML Studios, Fernbus Simulator için tekrar geliştirici günlüğü yayınlamaya başladı. 2019 yazı için özel hazırlanan serinin ilk bölümünde Fernbus Coach Simulator için yayınlanacak olan Fransa DLC'si tanıtılıyor.

Fernbus Simulator – Yeni Otobüs Fizikleri, Optimizasyon! [Video]

FERNBUS düzeldi mi? Yeni güncelleme ile otobüs fiziklerinde ve ses sisteminde yeniden düzenleme yapılıyor. Ayrıca performans optimizasyonu yapılarak ciddi bir adım atılıyor. Videoda yorumluyoruz. Güncelleme açık betadadır.

TEMSA ile Adana-Gaziantep-Diyarbakır Bus Simulator: Ultimate Türkiye #5 [Video]

Bus Simulator: Ultimate 5. bölümünde Türkiye'de Adana-Gaziantep-Diyarbakır seferini Temsa Safir otobüsü ile yapıyoruz. Çok yakında çekiliş başlayacak. Takipte kalın!

NEOPLAN ile Tekirdağ-Çanakkale Bus Simulator: Ultimate Türkiye #4 [Video]

Neoplan Starliner ile Bus Simulator: Ultimate'te Tekirdağ'dan Çanakkale'ye gidiyoruz. 1915 Çanakkale Köprüsü de açılmış :D

Büyük İstanbul Otogarı – Bus Simulator: Ultimate Türkiye #1 [Video]

Mobil için çıkan Bus Simulator: Ultimate otobüs simülasyon oyununda Ankara'dan İstanbul Bayrampaşa otogarına Tourismo otobüs ile sefer yapıyoruz. Türkiye dahil birçok ülkenin yer aldığı oyun ücretsiz olarak iOS ve Android cihazlara yayınlandı. İkinci bölümde güneye iniyoruz!

Türkiye’de geçen Bus Simulator: Ultimate çıktı!

Mobil cihazlar için yeni bir otobüs simülasyon oyunu yayınlandı. Bus Simulator: Ultimate isimli yapım Zuuks tarafından geliştiriliyor ve oyun Türkiye'de İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum gibi şehirlerde geçiyor.

Bus Simulator 18 için yeni harita paketi geliyor

Yol haritasında açıklanan yeni harita paketi 22 Mayıs'ta çıkıyor. Bus Simulator 18 şehir içi otobüs simülatörünün ana haritası iki yeni belediye şehri ve 20 otobüs durağı ile birlikte genişliyor. Yeni DLC Steam'de ücretli olarak satılacak.

Fernbus ve Tourist Bus Simulator için VDL Futura FHD2 otobüs paketi çıktı

TML Studios, 25 Nisan'da hem Tourist Bus Simulator hem de Fernbus Simulator için aynı anda VDL Futura FHD2 otobüs paketini yayınladı. Bu paket ile VDL otobüsleri ilk kez lisanslı olarak bir simülasyona ekleniyor. İçerisinde VDL Futura FHD2 için toplamda 6 farklı model bulunuyor.