in , , ,

ETS 2’nin Yeni Cenova Köprüsü Açıldı! Etkinlik sonuçları…

ETS 2‘nin Yeni Cenova Köprüsü etkinliği tamamlandı ve bir güncelleme ile açıldı! SCS Software etkinliğin sonuçlarını kendi blogunda aktarıyor. 4 Haziran’da başlayan etkinlikte amacımız köprünün her iki yakasındaki şantiyelere 500 bin teslimat yaparak toplamda köprünün açılması için gereken 1 milyon teslimatı tamamlamaktı. Etkinlik başladıktan sonra 24 saat sonra 200 bin teslimatın yapıldığı ve 72 saatin ardından ise 500 bin teslimatı geçtiği belirtiliyor. Köprü inşaatı için gereken malzemeler, yakıt, inşaat araçları ve şantiyeden çıkan hafriyat topraklarını taşıyarak kişisel görevimiz için en az 12 tane yapmamız gerekiyordu. Bundan sonrası ise gönüllü olarak efor sarf edip topluluk hedefi olan 1 milyon teslimattı.

TruckersMP’nin son sürüme uyarlanması ile birlikte etkinlik hızlanmaya başladı. Sanal şirketler de ilgi göstererek 1 milyon teslimatın tamamlanmasında büyük katkı sağladılar. Köprünün iki yakasında da uzun TIR kuyrukları oluştu. 🙂

  • 1,057,000 teslimat yapıldı.
  • 270,500,000 kilometre sürüldü.
  • 102,700 kişi katıldı.

 

Ödüllerinizi WorldofTrucks.com profilinizdeki Event kısmından alabilirsiniz.

Gerçek dünyada Genoa Bridge-Cenova Köprüsü bu Temmuz ayında açılacak. Yapımı tamamlanan köprünün üzerinden dün test amaçlı bir araç bile geçiş yaptı. Gerçek dünya ile eş zamanlı olarak sanalda da ETS 2 sayesinde köprü inşa edilmiş oldu. Topluluk etkinlik boyunca Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal ağlarda #OperationGenoaBridge etiketini kullanarak paylaşımlarda bulundu.

 

Sıradaki büyük etkinliği sabırsızlıkla bekleyeceğiz. 🙂

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

 

 

 

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türk yapımı Truck and Logistics Simulator, Steam’de çıktı!

ETS 2 TR Extended Map – İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri