in , ,

ETS 2 Yeni MAN TG3 TGX Çıktı! 

Yeni MAN TG3 TGX Çıktı!

Euro Truck Simulator 2 için çok beklenen Yeni MAN TG3 TGX çekicisi sonunda çıktı! SCS Software ve MAN Truck & Bus SE resmi iş birliği sayesinde MAN TG3 TGX çekicisinin Individual Lion S özel sürümü ile OptiView dijital ayna sistemli seçenekleri ETS 2’ye getirildi.

MAN TG3 TGX çekicisinin ön prodüksiyon aşamasında tüm parçaların, seçeneklerin belirlenmesi ile birlikte markaya uygun hale getirilmesini sağlayan SCS Software Technical Artist’i Selçuk “SiSL” İslamoğlu‘na sonsuz teşekkürler.

MAN TG3 TGX çekicisinde 3 farklı kabin boyutu(GN, GM, GX), 6 şasi tipi(4×2, 6×2, 6×4, ve 8×4) ile 640hp’ye kadar 9 farklı motor seçeneği bulunuyor.

Birçok kişiselleştirme seçeneği ile gelen aracın her özelliği gerçekteki fabrika çıkışı araca uygun oalrak tasarlanmış. Hatta SiSL’in yayınımızda bahsettiğine göre şu an olmayan birkaç parça eklemesi de güncelleme ile ücretsiz yayınlanacak.

Topluluk bu araç için Tuning Pack beklentisine çoktan girmişti ancak bununla ilgili şimdilik bir açıklama yok. Lisansı alınan bir araç için SCS ekibi tüm süreci planlıyor. Bunların arasında önümüzdeki aylar için planlanan bir MAN TG3 Tuning Pack de yer alabilir. Ancak SCS Software duyuruna kadar hiçbir şey kesin olarak bilinemiyor.

Güncelleme otomatik olarak Steam üzerinden ücretsiz yayınlandı. MAN Trucks galerilerinden aracınızı satın alabilirsiniz.

Araçta hem klasik aynalar hem de MAN OptiView dijital ayna sistemi yer alıyor. Ayrıca ön ayna da dijital haline getirilmiş ve ön konsoldaki navigasyon ekranın yanına ekranı eklenmiş. SCS ekibi 1.47 güncellemesinde Infotainment özelliği getirerek hem navigasyon haritasını hem de ön aynayı gösteren ekran özelliğini geliştirmişti. Bunun için klavye kontrollerinde Eğlence ve Bilgi sistemi değiştirme tuşunu atanamanız gerekiyor.

SiSL’in bahsettiğine göre de artık dijital aynalar UI(kullanıcı arayüzü) tabanlı çalışıyor. Kör nokta uyarı sistemi de her iki tip ayna bulunuyor. Sağınızda veya solunuzda hareket halinde veya sabit duran bir AI trafik aracı varsa aynalarda sensör yanıyor.

Tanıtım videosu


Ekran görüntüleri

 

 

#MANTG3TGX etiketi ile TwitterFacebook ve Instagram hesaplarında Yeni MAN TGX çekiciniz ile fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.


Dün akşam yaptığımız canlı yayında aracı test etmiş ve SCS’in yayınından sonra ise SiSL’i konuk almıştık.

ETS 2 için bir sonraki araç ise yeni Volvo FH16 olacak. Eski araç da komple yenilenecek. Ancak öncelikle ATS için yeni Volvo VNL’in çıkması gerekiyor.


Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ETS 2 – 1.48 güncellemesi ile Alman şehri Rostock yenileniyor

City Car Driving 2.0 duyuruldu!