in , ,

ETS 2 West Balkans DLC’sinin Tünelleri

ETS 2 West Balkans DLC‘sinde bölgenin engebeli dağları nedeni ile inşa edilen birçok tünel ağı kendine yer buluyor. Zorlu arazilerde inşa edilen bu tüneller tüm sürücüler için hayati ulaşım ve altyapı bağlantıları olarak hizmet veriyor. SCS Software bugün saat 18:00’de genişleme için ilk oynanış videosunu da yayınlayacak. Böylece sonbahar ayları bitmeden West Balkans DLC’sinin çıkması kesin gibi duruyor. Her bir tüneli kendi tasarım tarzı ile eşsiz şekilde oluşturan SCS ekibi gerçek hayattaki karşılıklarını ETS 2’de sanal dünyada en iyi şekilde temsil edebilmek için epey bir 3D varlık oluşturmayı başarmış.

Engebeli arazi yapısı sayesinde Batı Balkanlar genişlemesinde 60’tan fazla tünelden geçebileceğiz. Bunların büyük bir kısmının Hırvatistan ve Bosna-Hersek’te yer aldığını belirtiliyor. Hırvatistan’daki bu tünellerin çoğu otoyol üzerinde sahil yolu ağı bounca yer alıyorken Bosna’da ise tepelik ve dağlık arazide inşa edilmiş.

 

Günümüzde ana yol ağlarında bulunan birçok tünelde kazaları en aza indirmeye yardımcı olmak için çok katı güvenlik kuralları uygulanmaktadır. SCS harita takımı da birçok tünelde bulunan trafik ışıkları, dijital hız levhalarını, acil durum telefonlarını, havalandırma sistemleri ve daha fazlası da dahil olmak üzere bazı işaret ve teknolojileri doğru aktarabilmek için çok sayıda 3D model oluşturmuş.

Alp Karawanks sıradağlarını aşan etkileyici Karawanks tüneli gibi bazı çok bilinen tünelleri de DLC’de görebileceksiniz. Bir başka örnek ise Supava ve Polakovica tünelleri olurken her ikisini birbirine bağlayan Ston Köprüsü(Hırvatistan) de yer alacak.

Karawanks tüneli Slovenya ile Avusturya sınırında yer alıyor.

ETS 2 oyuncularında Batı Balkanlar heyecanı giderek artıyor ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Euro Truck Simulator 2 forumu için tıklayın.

SimülasyonTÜRK

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alaskan Road Truckers tam sürümü 18 Ekim’de çıkacak!

ETS 2 West Balkans DLC için ilk oynanış videosu…